Tiki Rafa na krańcu Świata - Zielonki-Parcela

Bilety na spektakl Tiki Rafa na krańcu Świata - Zielonki-Parcela - 03-06-2023

Spektakl Tiki Rafa na krańcu Świata - Zielonki-Parcela

Spektakl Tiki Rafa na krańcu Świata

03.06.2023 17:00

Zielonki-Parcela(Mazowieckie) - Dom Kultury Stare Babice


Kup bilet Biletyna 14:00

Kup bilet Biletyna 17:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 2 dni

Tiki Rafa. Na końcu świata – spektakl dla dzieci

Zapraszamy serdecznie na pełną przygód, morską opowieść o kolorowej kuli ziemskiej! Wiatr kołysze wszystkie fale więc wsiadajmy czym prędzej na pokład przepięknej Tiki Rafy, aby wraz z Kapitanem Koralem i jego papugą Renią popłynąć w niezapomnianą podróż po wielkich kontynentach! Czekają was niesamowite doznania słuchowe oraz wzrokowe. Szczurek Sznurek opowie dzieciom o ciekawostkach ze świata, a Podróżniczka Mera spełni swoje największe marzenie. Usłyszymy porywające, morskie opowieści oraz historie, które mogą zmrozić krew w żyłach, a wszystko w akompaniamencie śpiewających mew. Młodzi pasażerowie poznają charakterystyczne dla danego kontynentu zwierzęta, zwłaszcza zagrożone gatunki. Ta podróż będzie pełna mądrych morałów i ciekawostek o świecie i ekologii. Dowiemy się, jak możemy wspólnie zadbać o naszą planetę Ziemię!
Razem z Tiki Rafą obierzemy wspólnie kurs... na kraniec świata!

Tego dnia Teatr Bajaderka na scenie Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice "Tiki Rafa. Na końcu świata” zagra dwa razy: o godz. 14:00 i o 17:00.

Z okazji Dnia Dziecka pomiędzy spektaklami w godz. 15.00- 17.00 wszystkie chętne dzieci zapraszamy na bezpłatne animacje z wieloma atrakcjami, które odbędą się na dziedzińcu przed Domem Kultury.