Tres Bombardieres Stand-up - Bombowy Stand-up Tres Bomardieres w Pub Dwa Koła

Bilety na koncert Tres Bombardieres Stand-up - Bombowy Stand-up Tres Bomardieres w Pub Dwa Koła - 21-05-2023

Tres Bombardieres Stand-up - Bombowy Stand-up Tres Bomardieres w Pub Dwa Koła

Konrad Modzelewski , Tobiasz Korzybski , Aleksander Gęściak , Krystian Malko

21.05.2023 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Pub 2KOŁA


Tres bombardieres! Brzmi wybuchowo i niebezpiecznie, ale spokojnie tu nikomu nic nie grozi, nic, ani nikt tu nie wybuchnie... no chyba, że ze śmiechu! Choć i to nie jest pewne ponieważ... Bomba to nie znaczy zawsze to samo, bombienie to także określenie na bardzo nieudanego występ stand-upowy, pozostawiający niesmak i poczucie zażenowania w trakcie którego kompletnie nikt się nie śmieje. No, ale patrząc z tej strony, co by się działo, bombowy wieczór macie gwarantowany!


W trakcie wydarzenia zamach na Wasz śmiech przeprowadzą:
Krystian Malko - Urodzony, wychowany i zdemoralizowany w Pruszkowie. Zawsze chciał być artystą lecz ze względu na niezdiagnozowane lenistwo i brak talentu został mu tylko stand-up a i to średnio mu idzie bo zazwyczaj na scenie siedzi. Wszystko za co się bierze wychodzi mu z opóźnieniem dlatego też w przyszłości nie planuje mieć dzieci (taak takie żarty też będą).
Konrad Modzelewski - Komik bardzo zawodowy - jego żarty potrafią zawieść nawet najmniejsze oczekiwania. Wieczny student sucharnictwa stosowanego, jest dokładnym przeciwieństwem supermana, zawsze zakłada majtki, a dopiero potem spodnie. Prywatnie wielki fan szydełkowania, choć szydełkować nie umie.
Aleksander Gęściak - Niedoszły aktor, bramkarz, akrobata, ale stwierdził, że będzie kimś więcej więc zajmuje się sprzedawaniem marzeń, czyli sprzedawaniem kibli... Co by nie mówić, człowiek wielu talentów, błyskotliwy i z wysublimowanym poczuciem humoru. Ogólnie czego się nie dotknie, zmienia się w złoto. Tak mówi o sobie, ale jak był mały to spadł z drzewa na głowę, więc może się mylić...


Prowadzenie: Tobiasz "Skyver" Korzybski - wiek to tylko liczba. 18letni stand-uper, dziennikarz, wrestler, CrowdWorker, hypeman. Jego wypłata miesięczna umie osiągnąć aż 2 zera po przecinku czyli na maka starczy.

Zapraszamy na iście bombowy wieczór!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl