Kobik / Jan-Rapowanie / VBS x NØCNY / Trap nie Disco. / Suwałki

Koncert Kobik / Jan-Rapowanie / VBS x NØCNY / Trap nie Disco. / Suwałki - 07-10-2017

Koncert Kobik / Jan-Rapowanie / VBS x NØCNY / Trap nie Disco. / Suwałki

KOBIK , Nocny , VBS , Kobik One , JAN RAPOWANIE

07.10.2017 22:00

Suwałki(Podlaskie)


Ekipa Trap nie disco. nie zwalnia tempa i już dzisiaj zaprasza na kozazki melanż z udziałem reprezentantów KRK - Kobik One i Jan - rapowanie oraz VBS'a w Suwałkach!


Tej postaci Suwalskim słuchaczom rapu na pewno nie trzeba przedstawiać. Podopieczny QueQuality. Raper, producent, pianista i wiele innych przypadłości muzycznych. Na scenie pojawi się razem z producentem i DJ'em NOCNYm oraz ze swoją ekipą - KLN. Pierwszy oficjalny koncert VBS'a na scenie swojego miasta ( w końcu) - przygotujcie się bo będzie pożar.
VBS [QueQuality]


Solar wyciągnął rękę, ale zanim to się stało, małolat zaserwował słuchaczom serię kozackich leniwych tracków. Kraków nie ma podstaw do obaw o przyszłość, bo ten ziom niedługo będzie pierwszoplanową postacią na scenie. Ksywa mówi sama za siebie, uwaga:
Jan - rapowanie [SB Starter]


Typ, którego poziom z roku na rok wchodzi na coraz wyższe levele. Jego ostatnie kolaboracje ze 102 Boyz udowodniły, że ma otwartą głowę na naprawdę świeże brzmienia, za co należy mu się wielki props. The one and only Baby Face w polskim rapie:
Kobik One [BOR]

Za odpowiednią dawkę pijackiej muzyki zadba niezastąpione i dobrze Wam znane trio TND. Głośno, ciężko i elegancko. Tak właśnie gramy. Liczymy na jakiś moshpit pod sceną.

More info soon...Powiązane