Wędrówki po pięciolinii w Płocku

Bilety na koncert Wędrówki po pięciolinii w Płocku - 18-11-2018

Koncert Wędrówki po pięciolinii w Płocku

Wędrówki po pięciolinii

18.11.2018 11:30

Płock (Mazowieckie) - Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Kolegialna 23

134

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi


Kup bilety

Bilety24 Niedostępne

Bilety24 Niedostępne

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 tygodni
Do wydarzenia 2 dni


Wędrówki po pięciolinii” to cykl spotkań artystyczno-edukacyjnych skierowanych do dzieci w wieku poniżej 3 roku życia i rodziców. Podczas każdego koncertu dzieci: poznają budowę i brzmienie różnych instrumentów, wspólnie śpiewają, uczą się poprzez aktywne słuchanie oraz poznają terminologię muzyczną. Celem koncertów jest upowszechnianie muzyki o artystycznie wysokim poziomie. Edukacyjne treści dotyczą nie tylko wiedzy muzycznej, ale także historii powszechnej, historii kultury.

Uczestnicy zasiądą na wygodnych poduszkach i pufach. Na scenie rozłożone będą dywany z postaciami z ulubionych bajek natomiast wokół będą bawić kolorami światła. Na scenie będą stały instrumenty gotowe do koncertu a bezpośredni kontakt z muzykami umożliwi żywą edukacje umuzykalniającą. Każdy koncert trwa 40 minut, jest przeplatany śpiewem oraz tańcem.

100 LAT NIEPODLEGŁEJ - GDYBYM JA BYŁA PTASZKIEM Z TEGO KRAJU
Wykonawcy:
Agnieszka Olszewska – sopran
Anna Gruszczyńska – flet
Dawid Daszkiewicz-Dąbrowski – fagot
Artur Pilch – fortepian
Adriana Wdziękońska – prowadzenie, opracowanie merytoryczne
 
„Gdybym ja była ptaszkiem z tego kraju, nie śpiewałabym w żadnym obcym kraju…” takie słowa rozbrzmiewają w drugiej zwrotce pieśni Fryderyka Chopina „ Życzenie”. Zanucimy wspólnie tę pieśń na naszym wyjątkowym koncercie. W listopadzie obchodzimy ważne narodowe święto, nie zabraknie więc muzyki Fryderyka Chopina i Stanisława Moniuszki a także innych polskich kompozytorów. Koncert rozpocznie słynny Menuet Ignacego Jana Paderewskiego.
 
Bilety w cenie 5 zł* dostępne od 29 października 2018 w kasie biletowej POS oraz online na www.bilety24.pl
 
*cena biletu dla jednego rodzica z dzieckiem
*Informujemy, że warunkiem uczestnictwa w projekcie "Wędrówki po pięciolinii" jest wyrażenie zgody na wykorzystywanie, publikowanie i/lub powielanie fragmentów wywiadów, obrazów oraz nagrań dźwiękowych dziecka i opiekuna na potrzeby Organizatora.

Zapraszamy na koncert Wędrówki po pięciolinii w Płocku
Koncert odbędzie się w/na Państwowa Szkoła Muzyczna przy ul. Kolegialna 23.
Bilety na koncert Wędrówki po pięciolinii dostępne są pod linkami powyżej.