Perfect, Patrycja & Grzegorz Markowscy w Łodzi

Bilety na koncert Perfect, Patrycja & Grzegorz Markowscy w Łodzi - 13-04-2019

Koncert Perfect, Patrycja & Grzegorz Markowscy w Łodzi

Perfect , Patrycja Markowska , Grzegorz Markowski

13.04.2019 19:00

Łódź (Łódzkie) - Hala Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7

16049

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Perfect, Patrycja Markowska solo oraz w duecie z Grzegorzem Markowskim na jedynym takim koncercie!

Trzy wyjątkowe widowiska muzyczne zawładną 13 kwietnia łódzką Atlas Areną.  Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski zaprezentują materiał z pierwszej wspólnej płyty (premiera w styczniu 2019), a dodatkowe emocje zapewnią fanom koncerty Patrycji z własnym zespołem oraz legendarnej formacji Perfect!

Wyczekiwany przez fanów duet wreszcie stał się faktem! 7 listopada miał premierę utwór Patrycji i Grzegorza Markowskich „Na szczycie” nagrany z towarzyszeniem chóru Sound’n’Grace, który niespełna tydzień po premierze osiągnął imponującą liczbę prawie 200 000 wyświetleń na kanale YouTube. Utwór autorstwa Piotra „Rubensa” Rubika i Macieja Wasio, daje przedsmak brzmienia całej płyty będzie rockowo, bluesowo i trochę niepokornie.

Grzegorz, jako wokalista Perfectu, jest gwiazdą polskiej sceny rockowej od wczesnych lat 80. Patrycja rozpoczęła błyskotliwą karierę od wydanej w 2001 r. płyty „Będę silna”. Pod koniec 2018 r. wreszcie przyszedł czas na połączenie artystycznych potencjałów rockowego herosa i jego utalentowanej córki.

„Długo czekałam na moment kiedy będę gotowa nagrać płytę z tatą. Kiedy zaczęliśmy razem muzykować, dźwięki przychodziły same. Nie mieliśmy na nic ciśnienia, nie mieliśmy też żadnych oczekiwań wobec siebie. Zgromadziliśmy zaprzyjaźnionych ludzi do pracy nad płytą wierząc, że z przyjaźni powstają najpiękniejsze rzeczy” – opowiada Patrycja Markowska. 

W styczniu do sklepów trafi ich wspólny album, a w 13 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się wielki koncert, promujący to unikatowe wydawnictwo. Perfect w pełnym składzie – na scenie już 39 lat, Patrycja Markowska z własnym repertuarem oraz wyjątkowy duet Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski (z gościnnym udziałem chóru Sound’n’Grace) na wspólnym koncercie, to ponad 3,5 godziny muzyki live w najlepszym wydaniu – tego jeszcze nie było!

Koncert zaczyna się o godzinie 19:00.

Otwarcie bram: 17:30.


Galerie