ANNA GERMAN - NIEZAPOMNIANA w Białymstoku

Bilety na koncert ANNA GERMAN - NIEZAPOMNIANA w Białymstoku - 13-12-2019

Koncert ANNA GERMAN - NIEZAPOMNIANA w Białymstoku

Joanna Nawrot , Baltic Quasideon Group

13.12.2019 19:00

Białystok (Podlaskie) - Białostocki Ośrodek Kultury BOK, ul. Legionowa 5

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Grudzień to miesiąc przepełniony magią świąt Bożego Narodzenia i wielkich świątecznych  przygotowań. W tym magicznym czasie warto spędzić czas w gronie najbliższych i wybrać się wspólnie na wyjątkowy koncert lub podarować bliskim  w prezencie bilet na muzyczny wieczór.
Koncert piosenek z repertuaru Anny German, Białego Anioła piosenki, z pewnością przeniesie słuchaczy w świat klasycznej piosenki, w nowych, niezwykłych aranżacjach i interpretacji wybitnych artystów, znanych w kraju i za granicą. Gwiazdą wieczoru będzie Joanna Nawrot, znana w w Polsce i na świecie  jako jedna z najlepszych interpretatorek twórczości Anny German, która ponadto jest śpiewaczką klasyczną. 


Wystąpi wraz z zespołem Baltic Quasideon Group w składzie wybitnych, uznanych artystów  : Andrzej Wojciechowski - klarnet, Jarosław Stokowski - kontrabas, Paweł Zawada - fortepian, Grzegorz Lewandowski - perkusja.


Wśród przebojów znajdą się między innymi  " Człowieczy los", "Tańczące Eurydyki", "Echa lubvi"," Greckie wino", "Cyganeria", Moje miejsce na ziemi", " Jedna chwila", " Jesteś moją miłością" i wiele, wiele innych/Ten niezapomniany koncert piosenek Anny German to idealny czas  by wybrać się z rodziną, przyjaciółmi lub Ten niezapomniany koncert piosenek Anny German to idealny czas  by wybrać się z rodziną, przyjaciółmi lub drugą połową w grudniowy,chłodny  wieczór.