Seth Walker w Szczecinie

Bilety na koncert Seth Walker w Szczecinie - 26-10-2020

Koncert Seth Walker w Szczecinie

Seth Walker

26.10.2020 19:00

Szczecin (Zachodniopomorskie) - Stara Rzeźnia, ul. Wendy 14


Na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat Seth Walker dał się poznać jako jeden z najbardziej cenionych współczesnych artystów reprezentujących muzykę Americana w Stanach Zjednoczonych; wielowymiarowy talent, który łączy w sobie dar komponowania melodii oraz tekstów wraz z bogatym, przesiąkniętym gospel i nacechowanym południem głosem i smykałką do gitary.


 


W 2020 r., po swoim najnowszym studyjnym albumie „Are You Open?" (wyprodukowanym przez Jano Rix z The Wood Brothers), Walker wyda retrospektywną kolekcję zawierającą wybrane fragmenty z jego dziewięciopłytowej dyskografii, rarytasy studyjne i wcześniej niepublikowane utwory na żywo. Walker wyda również garść singli i ruszy w trasy koncertowe w USA i Europie.


 


Obecnie przebywa w Nashville po pracowitym pobycie w Nowym Orleanie i Austin, gdzie mądrze wykorzystał wszystkie doświadczenia, dając się przenikać dźwiękom i pochłaniając muzyczny rodowód tych różnorodnych miejsc. Dzięki jego szacunkowi do korzeni i tradycji w połączeniu z uznaniem i udanym połączeniem współczesnych tekstów piosenek, Seth subtelnie łączy szereg stylów z ciepłem i wdziękiem.


 


All Music oświadcza: „Walker jest zręczny i elegancki, łącząc dźwięki i historie w sposób, który ma cichy, trwały wpływ", ale być może Country Standard Time ujął to jeszcze lepiej: „Jeśli subskrybujesz teorię Big Tent z Americany, to Seth Walker - z mieszanką bluesa, gospel, popu, R&B, rocka i porywającego country - może być twoim chłopcem z plakatu. "

strefakursow.pl elearning szkolenia kursy online strefakursow.pl elearning szkolenia kursy online