Pożegnanie wakacji - Sanah i Baranovski - koncert plenerowy w Kętrzynie

Bilety na koncert Pożegnanie wakacji - Sanah i Baranovski - koncert plenerowy w Kętrzynie - 29-08-2020

Pożegnanie wakacji - Sanah i Baranovski - koncert plenerowy w Kętrzynie

Baranovski , SANAH

29.08.2020 18:00

Kętrzyn(Warmińsko-mazurskie) - Amfiteatr


Pożegnanie Wakacji 2020 - koncert plenerowy w kętrzyńskim amfiteatrze, a na scenie SANAH, BARANOVSKI oraz lokalny support "Kętrzynianie dla Kętrzyna" z udziałem wykonawców utworu "Wszystko Będzie Dobrze", piosenki o Kętrzynie wyśpiewanej przez mieszkańców dla mieszkańców w towarzystwie władz miasta i dyrektora Kętrzyńskiego Centrum Kultury. Do piosenki powstał również teledysk, który ma już prawie 60 tyś. wyświetleń!!! Muzykę napisał Kamil Mikuła, a słowa Grzegorz Porowski. Teledysk zrealizował Maciej Wróbel, a udział w nim wzięli m.in.: Henryka Hryniewicka,Wiktoria Sławecka, Maria Jakowicz, Tomasz Borowski, Kacper Myśliwiec, Lena Ulkowska, Wiktoria Osuch, Wiktoria Grabowska, Izabela Frąckiewicz, Fabian Slomka, Aron Lewkowicz, Kuba Sociński, Olek Malinowski, Natalia Górecka, Nela Wądołowska, Maja Jakoniuk, Kaja Jasowicz, Wiktoria Walewska Ewa Fedorowicz, Ula Kosaty, Zosia Walusjak,grupa siatkarska prowadzona przez Agnieszkę Prewedę, Arkadiusz Kustra, Patryk Czeczko, Jolanta Glod, Jakub Kazaranowicz, Szymon Parda, dyrektor Muzeum w Kętrzynie Marta Wojciechowska, burmistrz Ryszard Henryk Niedziółka oraz wszyscy wokaliści Włodzimierz Chmal, Aleksandra Jeznach, Ula Kosaty, Michał Kasperowicz, Bartłomiej Zdanowicz, Maciej Wróbel.

BARANOVSKI
Za projektem BARANOVSKI stoi 28-letni wokalista, muzyk i songwriter Wojtek Baranowski. Znany m.in. z występów z grupą XXANAXX, na początku 2018 roku zaczął pisać swoją własną historię. Zaledwie półtora roku później miał już na swoim koncie cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii "fonograficzny debiut roku", a z koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Kiedy dodać do tego złote płyty dla singli "Dym", "Luźno" i "Czułe miejsce" oraz pierwsze miejsce na liście najcześciej granych piosenek w radiu w Polsce, można mówić o jednej z najbardziej błyskotliwych karier w ostatnich sezonach. W październiku 2019 premierę miała długo oczekiwana debiutancka płyta BARANOVSKIEGO zatytułowana "Zbiór", w zgodnej opinii krytyków jeden z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat.

SANAH
Sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Zauważona została dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje, które powoli zaczęły zjednywać sobie coraz większą rzeszę wielbicieli. Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek - w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Jest autorką jednego z największych przebojów w polskiej muzyce pop ostatnich lat - "Szampana". Ma zaledwie 22 lata i zdążyła już nagrać debiutanckiego albumu "Królowa Dram", który już osiągnął statut Złotej Płyty, do jej sławnych fanów należą min.: Dawid Podsiadło (który wykonuje jej piosenkę na swoich koncertach) oraz Matt Dusk (jazzowo-swingujący gwiazdor z Kanady zaśpiewał z nią na swej płycie). Oto Zuzanna Jurczak, czyli skrzypaczka z Warszawy, która wokalnie udziela się pod pseudonimem Sanah. Zaznaczmy: z dźwięcznym "h" na końcu. Zapamiętajcie to proszę, bo o tej dziewczynie usłyszycie jeszcze nie raz.

29 sierpnia 2020 r. godz.18:00, amfiteatr przy ul. Kajki 2 w Kętrzynie - zapamiętajcie datę i przybywajcie wspólnie z nami muzycznie pożegnać wakacje 2020 w realu! UWAGA!!! Ilość miejsc ograniczona!!!