Salt Wave Festival - BILET NA POLE NAMIOTOWE


20-21 sierpnia 2021. Półwysep Helski. Niewielkie lotnisko nieopodal Jastarni. Z jednej strony zatoka, z drugiej Bałtyk - przestrzeń otoczona przez las i wodę. Salt Wave Festival powraca nad polskie wybrzeże w upalny koniec sierpnia, kiedy szum fal, surfowanie o zachodzie słońca i dwa dni wypełnione muzyką to wszystko, czego potrzebujemy. Wśród potwierdzonych artystów znaleźli się Parov Stelar, Sokół, schafter, Artur Rojek, Brodka, Ralph Kaminski, Jazz Band Młynarski - Masecki, Meek, Oh Why?, OIO, Skalpel, Oxford Drama, Coals, SONAR i Linia Nocna.

Salt Wave Festival to pożegnanie lata i kumulacja emocji. Dwa dni pełne chilloutowych brzmień i najnowszych trendów. To zachłanna kradzież ostatnich chwil wakacji. Wspomnień, których dźwięki na długo zapadają w pamięć. To festiwal butikowy powstały z myślą o tych, którzy po pierwszych letnich festiwalowych przeżyciach, z początkiem lipca zaszywają się w przyczepie na cały sezon wakacyjny, niczego nie planując. Czas nigdzie tutaj nie pędzi, leniwie upływa na spacerach po plaży, przesiadywaniu przy ognisku, leżeniu w hamaku, jeżdżeniu na longboardzie, rzucaniu frisbee i słuchaniu muzyki. Pływa się na kajcie, windzie, surfingu, wake’u czy supie.

Druga edycja festiwalu to okazja, aby raz jeszcze wiatr smagał policzki, a promienie słońca rozjaśniły słone włosy. Niech przewrócą w głowie, zapachną i posmakują czymś, za czym tęsknimy.

Salt Wave Festival line-up i artyści:
20.08.2021 / Dzień I: Karaś/Rogucki, Ralph Kaminski, Artur Rojek, Sokół, Meek, Oh Why?, Jazzband Młynarski-Masecki, schafter.
21.08.2021 / Dzień II: SONAR, BRODKA, OIO, Parov Stelar, Oxford Drama, Coals, Linia Nocna, Skalpel.