SALT WAVE FESTIVAL 2024 - KARNET 2 DNI

Bilety na SALT WAVE FESTIVAL 2024 - KARNET 2 DNI

SALT WAVE FESTIVAL 2024 - KARNET 2 DNI

Salt Wave Festival

02.08.2024 16:00

Jastarnia(Pomorskie) - Lotnisko Jastarnia


Kup bilet Eventim 16:00 - SALT WAVE FESTIVAL 2024 - KARNET 2 DNI

Kup bilet Eventim 16:01 - SALT WAVE FESTIVAL 2024 - KARNET 2 DNI + KOSZULKA

Kup bilet Eventim 16:02 - SALT WAVE FESTIVAL 2024 - KARNET 2 DNI + TORBA

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 miesięcy
Do wydarzenia 247 dni
Salt Wave Festival już na stałe wpisał się w wakacyjny kalendarz nadmorskich wydarzeń. Goszczący od kilku sezonów na Półwyspie Helskim festiwal wyróżniają niespieszny, kameralny klimat, atmosfera lata, beztroski nastrój i urokliwy teren. Muzyka płynie ze sceny otoczonej morzem i piaszczystą plażą z jednej strony, a lasu i zatoki z drugiej. Miejsce unikatowe pod wieloma względami, również muzycznymi, bo festiwalowy line-up od samego początku wypełniają koncerty polskich i zagranicznych artystów.

Przez 4 edycje Salt Wave Festival mogliśmy usłyszeć koncerty z nurtu alternatywy, elektroniku, rapu czy indie w wykonaniu m.in. Parov Stelar, RY X, Balthazar, The Avalanches, Loli Marsh, Jacka Garratta, Sama Tompkinsa, Crooked Colours, Kid Francescoli, schafter, KAMP!, duetu Skalpel, Brodki, Bokki, Coals, Bitaminy, Sokoła, Łony i Webbera.

Fotka z neonem w wodzie na tle zachodzącego słońca to już festiwalowa tradycja. Chcemy, aby te najlepsze wakacyjne wspomnienia nigdy się nie kończyły i już teraz zapraszamy Was na piątą edycję Salt Wave Festival! Spotykamy się 2 i 3 sierpnia 2024 r. jak zawsze w Jastarni.

Spotkajmy się znów przed sceną, tańczmy razem do późnych godzin, bawmy się wspólnie nad zatoką i śpiewajmy w otoczeniu przyjaciół. Niech czas spędzony na Salt Wave Festival będzie najlepszą muzyczną pocztówką z wakacji. Jak co roku.

Sea you!