Zbigniew Zamachowski - Podwieczorek z Gwiazdą w Łasku

Bilety na koncert Zbigniew Zamachowski - Podwieczorek z Gwiazdą w Łasku - 18-05-2022

Koncert Zbigniew Zamachowski - Podwieczorek z Gwiazdą w Łasku

Zbigniew Zamachowski

18.05.2022 19:00

Łask(Łódzkie) - Łaski Dom Kultury


Zbigniew Zamachowski – znakomity aktor teatralny i filmowy, pracował z największymi. Stworzył wybitne kreacje m.in. u Krzysztofa Kieślowskiego, Kazimierza Kutza, Janusza Zaorskiego, Andrzeja Wajdy, Filipa Bajona i wielu wielu innych.

Jest artystą wszechstronnym, zajmuje się również dubbingiem, użyczył głosu niezapomnianemu “Shrekowi”. Oprócz tego komponuje i pisze teksty.

Wspaniale i oryginalnie interpretuje piosenki najlepszych twórców, takich jak choćby Osiecka, Przybora, Nohavica, Bukartyk. Wielokrotny uczestnik Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
Laureat Nagrody im. Stanisława Wyspiańskiego I stopnia za “osiągniecia aktorskie w teatrze i filmie” . Do tego zdobywca trzech “Wiktorów”, nagrody Akademii Telewizyjnej.

Jest również radiowcem kiedyś związanym z “Trójką” a obecnie prowadzącym autorską audycję ” pt. “Zamach na dziesiątą muzę” w Radiu Nowy Świat.

Krótką mówiąc wszechstronnie utalentowany i lubiany, jedyny w swoim rodzaju… Zbigniew Zamachowski już 6 kwietnia w Łaskim Domu Kultury!
Spotkanie poprowadzi Leszek Bonar, dziennikarz telewizyjny związany z TVP3 Łódź.

W trakcie spotkania artysta również zagra kilka utworów.Powiązane