Lucky Troubles w Gdyni

Bilety na koncert Lucky Troubles w Gdyni - 06-10-2022

Koncert Lucky Troubles w Gdyni

Lucky Troubles

06.10.2022 19:30

Gdynia(Pomorskie) - Blues Club


LUCKY TROUBLES powstało pierwotnie jako jednorazowy projekt na potrzeby 29-go festiwalu Blues Express jako "ZAK Acoustic Trio". Muzycy grali ze sobą po raz pierwszy, jednak chemia i energia na scenie oraz bardzo dobre reakcje publiczności sprawiły, że postanowili kontynuować tę współpracę.
Zespół wykonuje głównie dobrze znane standardy z repertuaru Erica Claptona, Johna Meyera czy Neila Younga, które interpretują na swój własny sposób za pomocą dialogu dwóch gitar akustycznych podkreślonych pazurem instrumentów perkusyjnych.


Zespół tworzą: 

Kuba Andrzejewski (wokal, gitara) - jeden z najzdolniejszych polskich bluesmanów młodego pokolenia, lider bydgoskiego zespołu Pokój nr 3. Występował m. in. z takimi artystami jak: Michał Kielak, Jerzy Styczyński czy Sebastian Riedel i Cree. 


Maciej Zdanowicz (gitara), to jeden z najlepszych i zarazem najmniej znanych szerokiej publiczności gitarzysta w Polsce, od lat związany z Poznaniem. Występował m.in. z Hot Water, a na co dzień związany jest z zespołem Glasspop. Całość dopełnia Andrzej Kownacki na instrumentach perkusyjnych, znany ze współpracy m.in. ze Sławkiem Wierzcholskim i Nocną Zmianą Bluesa, Magdą Piskorczyk, Romkiem Puchowskim i Keithem Dunnem czy Janem Gałachem.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl