Natalia Przybysz – Serce Spokojne Tour w Warszawie

Bilety na koncert Natalia Przybysz – Serce Spokojne Tour w Warszawie - 21-01-2023

Koncert Natalia Przybysz – Serce Spokojne Tour w Warszawie

Natalia Przybysz

21.01.2023 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Stodoła


Kup bilet Eventim 20:00 - Natalia Przybysz – Serce Spokojne Tour

Kup bilet eBilet 20:00 - Natalia Przybysz – Serce Spokojne Tour

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 52 dni
Natalia Przybysz ogłasza jesienną trasę koncertową „Serce Spokojne” w kilkunastu miastach w Polsce!

Trasa „Serce Spokojne” jest kontynuacją praktycznie wyprzedanej wiosennej trasy klubowej i letniej odsłony koncertów promujących album „Zaczynam się od miłości”. Jesienią i zimą tego roku, artystkę wraz z zespołem, spotkać będzie można w kilkunastu polskich miastach. „Serce Spokojne” to utwór zamykający najnowszą płytę „Zaczynam się od miłości”. Album ten powstał do niezaśpiewanych tekstów Kory. Znajdują się na nim też dwa, w pełni autorskie utwory Natalii Przybysz i towarzyszących wokalistce muzyków. Jednym z nich jest „Zew”, który stał się ulubioną piosenką wielu fanów Natalii.

Trasa „Serce Spokojne” zamyka promocję albumu „Zaczynam się od miłości”. Sama Natalia tak opisuje nadchodzące koncerty: – Z niedowierzaniem patrzę na to przedziwne i przepiękne koncertowo lato. Mieszanka uczuć związanych z dziwnością rzeczywistości (pandemia, wojna w Ukrainie) w jakiej przyszło nam żyć, była bardzo inna od wszystkich poprzednich sezonów koncertowych, jakie zagrałam w moim artystycznym życiu. Każdy koncert był na wagę złota. Witaliśmy się ze sceny z Wami z ogromną wdzięcznością i z żalem z niej schodziliśmy. Było cudownie. Dziękujemy Wam. – mówi artystka.

W ramach repertuaru trasy „Serce spokojne” nie zabraknie „Deserów”, czyli ważnych dla zespołu Natalii Przybysz utworów Kory i Maanam w odświeżonych aranżacjach. Będą to jednak zupełnie inne covery niż te, zagrane w pierwszej odsłonie trasy. Kryterium wyboru utworów było ukojenie i otulenie słuchaczy, którzy zdecydują się spędzić jesienne wieczory na koncertach zespołu.

Nadchodzi jesień i po raz pierwszy myślę o trasie sezonowo. Chciałabym zaprosić Was na wyjątkowe koncerty „Serce Spokojne”. Będzie to zamknięcie mojej pracy z tekstami Kory, podziękowanie jej za tą przygodę i przywilej. Będziemy szukać ciepła w innych źródłach muzycznych niż podczas letnich koncertów. Naszym źródłem będzie bliskość – nasza i Wasza oraz spokój płynący z tych piosenek, które obniżają ciśnienie, koją, tulą. Było dużo słońca a teraz będzie księżycowo i magicznie. Już tęsknię! – dodaje Natalia Przybysz.

Trasa „Serce Spokojne”:


14.11.2022 r. – RZESZÓW / Filharmonia Podkarpacka
17.11.2022 r. – WROCŁAW / Sala Koncertowa Radia Wrocław
05.12.2022 r. – CZĘSTOCHOWA / Filharmonia Częstochowska
07.12.2022 r. – KATOWICE / Miasto Ogrodów
11.12.2022 r. – GDAŃSK / Stary Maneż
21.01.2022 r. – WARSZAWA / Klub Stodoła
22.01.2023 r. – KIELCE / Filharmonia Świętokrzyska
24.01.2023 r. – SZCZECIN / Filharmonia im. M. Karłowicza

*W najbliższym czasie do listy zostanie dodany koncert w Warszawie.

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste ProductionPowiązane