Aktualności

08-09-2020-20:50:15

Barbara Wrońska, Natalia Przybysz, Kroki, Skubas i SMOLIK / KEV FOX. Zobacz nowe teledyski

Udostępnij! Tweetnij!

Na kanale wytwórni Kayax pojawiło się 6 klipów, które powstały do piosenek Barbary Wrońskiej, Natalii Przybysz, zespołu Kroki, Skubasa oraz Smolika i Keva Foksa.

Natalia Przybysz fot. Kayax

W sobotę, 5 września odbyła się gala wręczenia nagród 7. edycji konkursu Papaya Young Directors - jedynego konkursu w Europie dla młodych reżyserów umożliwiającego bezpośrednie wejście do zawodu w branży filmowej. W tym roku Kayax wszedł we współpracę z konkursem: Barbara Wrońska, Natalia Przybysz, zespół Kroki, Skubas i SMOLIK / KEV FOXoddali swoje utwory na warsztat młodych twórców. W ramach tej współpracy powstało aż 6 ekscytujących teledysków.

Spośród 22 filmów, stworzonych w ramach tegorocznej inicjatywy, nagrodzono 9 produkcji. Grand Prix 7. edycji powędrowało do Heleny Ganjalyan i Bartosza Szpaka za film "Ja" zrealizowany dla marki Tyskie. Wśród prezentowanych na Finale Papaya Young Directors projektów znalazły się teledyski do piosenek: "Ojciec i Syn" Skubasa, dwa obrazy do utworu Natalii Przybysz "Że jestem", "Move Honey" - duetu Smolik / Kev Fox oraz "Fading All Out" zespołu Kroki.

- Oto stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Zostałam obdarowana dwoma obrazami do jednej z moich piosenek, do piosenki "Że Jestem" - mówi o klipach do swojej piosenki Przybysz. - Jeden jest dla mnie osobistym i bardzo ciepłym zapisem z życia przepięknej pary dziewczyn, drugi opisuje w moim odczuciu mikro i makrokosmosy z pozycji ciałopozytywności. Na szczęście to nie ja byłam w Jury konkursu Papaya Young Directors, bo byłoby mi trudno wybierać, który jest lepszy.

- Klip do Czarnej D. urzekł mnie prostotą, a zarazem przewrotnością przekazu - komentuje z kolei Barbara Wrońska. - Wspaniały pomysł żeby bohaterami były psy, bardzo odważny i mega ciekawy w realizacji. Bardzo dziękuje twórczyniom, gratuluje odwagi i super wyobraźni.

Wszystkie klipy można znaleźć pod tym adresem.Udostępnij! Tweetnij!