Apocalyptica - 4. Kalevala Spirit Festival

Bilety na Apocalyptica - 4. Kalevala Spirit Festival

Apocalyptica - 4. Kalevala Spirit Festival

Apocalyptica , Kalevala Spirit Festival

03.06.2023 19:00

Borowice(Dolnośląskie) - Kalevala Fińska Wioska


Kup bilet KupBilecik 19:00

Kup bilet Ticketmaster 19:00 - 4. Kalevala Spirit Festival - Apocalyptica

Kup bilet Eventim 19:00 - 4. Kalevala Spirit Festival

Kup bilet eBilet 19:00 - Apocalyptica - 4. Kalevala Spirit Festival

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 5 miesięcy
Do wydarzenia 4 dni

Słynny fiński zespół Apocalyptica zagra wyjątkowy kameralny koncert w plenerze. Miejscem koncertu będzie jedyna na świecie poza Finlandią wioska fińska Kalevala - pierwsza w historii polskiej turystyki atrakcja nominowana do światowych Oskarów World Travel Awards.

Bilet (miejsce stojące) - udział w koncercie Apocalyptica.
Early Entry (miejsce stojące) - udział w koncercie Apocalyptica + wejście godzinę wcześniej przed otwarciem bramek + kolekcjonerska kartka pocztowa z grafiką koncertową.
Golden Circle (miejsce stojące w bezpośredniej bliskości sceny w wyznaczonej strefie) - udział w koncercie Apocalyptica + wejście godzinę wcześniej przed otwarciem bramek + kolekcjonerski plakat z grafiką koncertową.
Premium (miejsce stojące pod samą sceną) - udział w koncercie Apocalyptica + wejście godzinę wcześniej przed otwarciem bramek + kolekcjonerski plakat z grafiką koncertową + osobne wejście w dowolnym momencie na widownię + pamiątkowa koncertowa chusta z festiwalu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane