Patrycja Markowska - Wilczy pęd Acoustic/Electric Tour w Poznaniu

Bilety na koncert Patrycja Markowska - Wilczy pęd Acoustic/Electric Tour w Poznaniu - 14-04-2023

Koncert Patrycja Markowska - Wilczy pęd Acoustic/Electric Tour w Poznaniu

Patrycja Markowska

14.04.2023 20:30

Poznań(Wielkopolskie) - Tama


Kup bilet GoingApp 20:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 23 dni

Patrycja Markowska wystąpi w Klubie TAMA 


w Poznaniu!


14 kwietnia 2023 w Klubie TAMA w Poznaniu wystąpi Patrycja Markowska! Koncert odbędzie się w ramach trasy „WILCZY PĘD acustic/electric TOUR”. Nie zabraknie nowych utworów z płyty “Wilczy Pęd” oraz największych hitów artystki. Bilety dostępne w sprzedaży! Patrycja Markowska - hippiska, artystka, jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Barwa głosu, magnetyzująca osobowość i umiłowanie wolności od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory Patrycji królują na listach przebojów. Muzyka i życie zgodne z hasłem Peace& Love towarzyszą jej od zawsze.https://www.youtube.com/watch?v=wb2oBuUeV-Q W maju 2022 światło dzienne ujrzał najnowszy album Patrycji, zatytułowany "Wilczy pęd". Płytę promowały single „Niepoprawna”, "Wilczy pęd”, ”Na zakończenie dnia”, „Kieszenie” oraz „Bezczas”. Najnowszy krążek wokalistki to granie akustyczne i nieskrępowane, a jednocześnie eklektyczne, z elementami popu, nadającymi współczesny charakter całości.14 kwietnia 2023 Patrycja Markowska zaprasza na wyjątkowy koncert w poznańskim klubie TAMA, który odbędzie się w ramach trasy „Wilczy pęd acustic/electric Tour”. Nie zabraknie nowych utworów oraz największych hitów, dobrze znanych wiernym słuchaczom artystki. 
Powiązane