Sara James - SJK'23 w Nowym Sączu

Bilety na koncert Sara James - SJK'23 w Nowym Sączu - 15-09-2023

Koncert Sara James - SJK'23 w Nowym Sączu

Sara James

15.09.2023 19:30

Nowy Sącz(Małopolskie) - Amfiteatr - Park Strzelecki


Kup bilet Bilety24 19:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 98 dni
Sara James to jedna z najbardziej obiecujących młodych artystek na polskiej scenie muzycznej, z międzynarodowym uznaniem i ogromnym potencjale do globalnej kariery.
Sara urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach i od najmłodszych lat wyrażała żywe zainteresowanie muzyką i śpiewem.
Jeszcze w szkole podstawowej brała udział w wielu prestiżowych konkursach wokalnych. W ostatnich latach wygrała dwa popularne polskie talent show – The Voice Kids i Szansa na Sukces. To ostatecznie doprowadziło do udziału Sary w konkursie piosenki Junior Eurovision w Paryżu we Francji, gdzie zajęła drugie miejsce. Ostatnio Sara stała się sensacją internetową po występie w America’s Got Talent, gdzie została nagrodzona tzw Golden Buzzerem przez samego Simona Cowella i zapewniła sobie miejsce w finale programu.
Jej pierwszy singiel „Somebody” zyskał ogromną popularność i przez wiele miesięcy utrzymywał się na radiowych listach przebojów oraz w świetnie radzi sobie w streamingu. Ostatnio Sara była pierwszą polską artystką, która nagrała Spotify Singles, wspierana przez platformę Spotify na arenie międzynarodowej.
Sara jest również szeroko znana w mediach społecznościowych, gdzie ma wielu fanów na całym świecie. Oprócz muzyki współpracowała z wieloma popularnymi markami, takimi jak Samsung, Puma i Coca-Cola, żeby wymienić tylko kilka.

*******Powiązane