Aktualności

15-06-2022-08:00:22

Sara James ze złotym przyciskiem w America’s Got Talent!

Udostępnij! Tweetnij!

Simon Cowell oczarowany występem Polki.

foto: @dagsoon

O tak spektakularnym wyniku marzy bez wątpienia każdy uczestnik zgłaszający się do castingu, ale to właśnie Sarze James udało się ziścić ten amerykański sen.

Młodziutka wokalistka wprawiła w osłupienie zarówno jurorów jak i amerykańską publiczność, a to dopiero początek jej przygody z show.

Jakiś czas temu Sara James za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o swoim udziale w castingu do amerykańskiej edycji popularnego show „Got Talent”. Choć do tej pory rezultat jej występu pozostawał tajemnicą, to teraz wiadomo już, że młodziutka Polka była najjaśniejszym punktem najnowszego odcinka programu, otrzymując słynny złoty przycisk od samego Simona Cowella! Jeden z najsurowszych jurorów był pod ogromnym wrażeniem talentu młodej wokalistki i to dzięki jego decyzji Sara zakwalifikowała się z miejsca do ćwierćfinału, w którym wystąpi na żywo przed amerykańską publicznością. Casting z udziałem Polki wyemitowano zeszłego wieczoru na antenie NBC, a już teraz występ można podziwiać także w Polsce, za pośrednictwem oficjalnego kanału YouTube programu.

Nie ulega wątpliwości, że pojawienie się Sary w programie zdecydowanie nie przejdzie bez echa. Poza złotym przyciskiem, Sara otrzymała także owacje na stojąco od zgromadzonej publiczności i przykuła ogromną uwagę wielbicieli programu przed telewizorami. Simon Cowell oceniając występ zwrócił uwagę na niezwykły „star glow”, który dostrzec można w Polce, a nie od dziś wiadomo że w tej akurat kwestii można mocno polegać na jego doświadczeniu i intuicji.

Występ w amerykańskim programie to nie jedyne co w ostatnim czasie przygotowała dla swoich fanów Sara. Niedawno premierę miał jej pierwszy w pełni anglojęzyczny singiel „My Wave”, do którego wczoraj ukazał się także teledysk.

My Wave” dostępne jest we wszystkich serwisach streamingowych:


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: sara james