Bryan Adams 'So Happy It Hurts w Gliwicach

Bilety na koncert Bryan Adams 'So Happy It Hurts w Gliwicach - 18-12-2023

Koncert Bryan Adams 'So Happy It Hurts w Gliwicach

Bryan Adams

18.12.2023 20:00

Gliwice(Śląskie) - Arena Gliwice


Bryan Adams na jedynym koncercie w Polsce!

Po czterech latach przerwy, Bryan Adams ponownie wystąpi w Polsce w ramach trasy „So Happy It Hurts Tour” - 18 grudnia 2023 roku w Arenie Gliwice. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 24 marca o godzinie 10:00.

Bryan Adams to artysta słynący z najbardziej niezwykłych występów na żywo. Energetycznym wokalem i swobodą na scenie zachwyca publiczność od ponad 40 lat.

W swoim dorobku muzycznym posiada 17 wydanych albumów studyjnych, w tym aż cztery w 2022 roku: „So Happy It Hurts” (z nominacją do nagrody Grammy), „Pretty Woman - The Musical” oraz płyty z nowymi nagraniami największych przebojów Bryana Adamsa: „Classic Pt. 1” i „Classic Pt. 2”. Jego twórczość przyniosła mu liczne nagrody i wyróżnienia, w tym trzy nominacje do Oscara, pięć nominacji do Złotych Globów oraz nagrodę Grammy.

Koncert Bryana Adamsa w ramach międzynarodowej trasy „So Happy It Hurts Tour” już 18 grudnia 2023 w Arenie Gliwice. Sprzedaż biletów w cenie od 199 zł wystartuje o godzinie 10:00 od 24 marca.

Na jedyny koncert Bryana Adamsa w Polsce zaprasza RMF FM, RMF Classic, AMS, Wyborcza.pl. Organizatorem wydarzenia jest DM Agency, współorganizatorem Arena Gliwice. Partnerem wydarzenia jest Miasto #Gliwice.Powiązane