Mela Koteluk - Lato na łące - Mela Koteluk w Swołowo

Bilety na koncert Mela Koteluk - Lato na łące - Mela Koteluk w Swołowo - 24-06-2023

Koncert Mela Koteluk - Lato na łące - Mela Koteluk w Swołowo

Mela Koteluk

24.06.2023 20:00

Swołowo(Pomorskie) - Zagroda Inicjatyw Twórczych


Lato na łące to cykl koncertów, podczas których artyści będą występować z dala od zgiełku miasta. W otoczeniu traw i zachodzącego słońca, uczestnicy będą mogli wysłuchać repertuaru czołowych wykonawców polskiej muzyki. Jest to jedyna taka okazja aby móc zobaczyć wykonawców z tak bliska jak i poznać ich z innej strony nawiązując przy tym bliższą relację. Lato na łące to trzy odrębne koncerty, które odbędą się w Swołowie, na terenie Zagrody nr 5. Malownicze położenie łąki, która znajduje się tuż za XIX wieczną Zagrodą Inicjatyw Twórczych, zaprasza do organizacji takiego przedsięwzięcia. Dodatkowo, podczas wydarzenia, uczestnicy będą mogli skorzystać z ciekawych propozycji kulinarnych. Nie zabraknie również sielskich atrakcji dla najmłodszych.

24 czerwca 2023 r.

godz. 20:00 


MELA KOTELUK AKUSTYCZNIE 

wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Została laureatką Fryderyków w kategoriach Debiut roku, Artystka roku, Album roku - pop alternatywny. Popularność zyskała między innymi za sprawą świetnie przyjętego albumu Spadochron, który ukazał się w 2012 roku. Drugi album Migracje, wydany w 2014 r., ugruntował pozycję wokalistki, osiągając status podwójnej platynowej płyty i powtarzając sukces jej debiutanckiego krążka. W 2018 r. ukazała się trzecia płyta artystki Migawka, która pokryła się złotem i została wyróżniona Fryderykiem 2019. 
Mela ma na swoim koncie setki koncertów w ramach festiwali i autorskich tras koncertowych.  Ostatnie wydawnictwo z 24 lipca 2020 r. to album Astronomia poety. Baczyński powstały we współpracy z zespołem Kwadrofonik. Album został nagrodzony Fryderykiem 2021 w kategorii Album Roku Muzyka Poetycka.
W ramach koncertu Mela Koteluk Akustycznie, artystka wystąpi w duecie z gitarzystą Tomaszem "Serkiem" Krawczykiem.


Szczegółowy program wydarzenia pojawi się już wkrótce! 

Otwarcie bram: 18:00 


Bilety
Przedsprzedaż - do 1 czerwca
Bilet normalny 39,- / Bilet ulgowy* 29,-


Standard - po 1 czerwca
Bilet normalny - 49,- / Bilet ulgowy* - 39,-


* Bilet ulgowy obowiązuje do 18 roku życia, za okazaniem dokumentu potwierdzającego. Dzieci do lat 5, pod opieką rodziców - wstęp bezpłatny

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane