Piaf The Show 2024 w Krakowie

Bilety na koncert Piaf The Show 2024  w Krakowie - 27-04-2024

Koncert Piaf The Show 2024 w Krakowie

Spektakl Piaf! The Show

27.04.2024 20:00

Kraków(Małopolskie) - Nowohuckie Centrum Kultury


Po wielkim sukcesie na Broadwayu,w nowojorskiej Carnegie Hall i paryskiej Olympii, ponad 600 koncertach na całym świecie, wspaniały musical ponowie w Polsce!

Światowej sławy spektakl muzyczny, przygotowany z okazji 100 rocznicy urodzin wybitnej, francuskiej artystki EDITH PIAF w roli Edith Piaf zjawiskowa wokalistka Nathalie Lermitte


Po ogromnym sukcesie na całym świecie i ponad 600 występach Piaf! The Show, ponownie w Polsce! Wyjątkowe widowisko, przygotowanie z okazji 100 rocznicy urodzin jednej z najwybitniejszych francuskich artystek – Edith Piaf. Dwuczęściowy musical, w całość wykonany w języku francuskim przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów „La Vie En Rose”. Przedstawia życie i twórczość legendarnej paryskiej piosenkarki, od początków jej kariery, aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym najsłynniejsze jak: „La Vie en Rose”, „Hymne a L’Amour”,„La Foule”, „Paris”, „L'Accordéoniste”, „Milord” i legendarnym „Non, Je ne Regrette Rien”.
W rolę Edith Piaf, wciela się francuska wokalista i aktorka Nathalie Lermitte, która wspaniale wykonuje utwory Piaf, podbijając serca jej fanów na całym świecie. Na scenie występuję z 4-osobowy zespołem, w bogatej oprawie wizualne, z niepublikowanymi zdjęciami Edit Piaf w tle.

Od chwili premiery Piaf! The Show obejrzało ponad milion widzów w 50 krajach!
Musical wystawiono w najsłynniejszych salach koncertowych na świecie, na czele z nowojorską Carnegie Hall, czy paryską Olympią, wyprzedając je do ostatniego miejsca. Uhonorowany licznymi nagrodami ministra Kultury Francji, doczekał się nie tylko wydawnictwa płytowego i DVD ale również wersji symfonicznej. Musical jest jednym z najbardziej spektakularnych sukcesów francuskiej piosenki na świecie w ostatnich latach. W Polsce gościł już 4 razy, wyprzedając kilkakrotnie sale w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu. Tym razem po raz pierwszy zawita do Rzeszowa, Bielska-Białej i Koszalina.

O spektaklu napisali:


Najlepszy spektakl o życiu Edith Piaf, jaki do tej pory stworzono
!
– Charles Dumont, legendary kompozytor Edith Piaf

Lermitte potrafi cudownie przywołać ducha Edith Piaf - New York Times

Lermitte śpiewa, że przechodzą nas ciarki - The Guardian

Prawdziwa uczta - Herald

Wspaniałe! - Broadway Blog

Zdumiewająca muzykalność – New York Theatre Guide

Trzykrotne owacje na stojąco na Broadwayu – Timesquare Chronicles

Ona nie tylko jest wielką wokalistką i aktorką, która odgrywa role Paif…
Ona jest jak Piaf na scenie
– Alain Delon (aktor)

Więcej na temat koncertu: TUTAJ