Koncert Muzyki Filmowej z utworami Jamesa Hornera w Warszawie

Bilety na koncert Muzyki Filmowej z utworami Jamesa Hornera w Warszawie - 06-12-2024

Koncert Muzyki Filmowej z utworami Jamesa Hornera w Warszawie

Maciej Sztor , Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej , Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie , Koncert Muzyki Filmowej

06.12.2024 19:30

Warszawa(Mazowieckie) - Torwar


Kup bilet KupBilecik 19:30

Kup bilet Biletyna 19:30

Kup bilet eBilet 19:30 - Koncert Muzyki Filmowej z utworami Jamesa Hornera

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 miesięcy
Do wydarzenia 362 dni

W niedzielę 22 października w Hali COS Torwar w Warszawie odbędzie się premiera koncertu poświęconego twórczości Jamesa Hornera - autora ścieżek dźwiękowych do ponad stu hollywoodzkich filmów, w tym do najbardziej dochodowych produkcji w całej historii kina: "Avatara" i "Titanica".

Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie oraz Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Macieja Sztora wykonają najsłynniejsze kompozycje Jamesa Hornera do takich filmów jak: "Avatar", "Titanic", "Waleczne Serce", "Apollo 13", "Chwała" oraz "Obcy". W programie koncertu zabrzmi także najnowsza muzyka do "Avatara 2". Partie solowe zaśpiewa Anna Lasota, a narrację poprowadzi Magda Miśka-Jackowska.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl