JAROCIN FESTIWAL 2024 - KARNET 3-DNIOWY

Bilety na JAROCIN FESTIWAL 2024 - KARNET 3-DNIOWY

JAROCIN FESTIWAL 2024 - KARNET 3-DNIOWY

Jarocin Festiwal

19.07.2024 15:01

Jarocin(Wielkopolskie)


Kup bilet Eventim 15:01 - JAROCIN FESTIWAL 2024 - KARNET 3-DNIOWY

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 230 dni
Legendarne święto muzyki gitarowej w Jarocinie!

Najlepsza polska muzyka, niepowtarzalna atmosfera i wreszcie kultowe miejsce, w którym pierwsze kroki nierzadko stawiają legendy – to wszystko powróci do Jarocina w lipcu 2024 r. Artyści i artystki z kręgu polskiego rocka, punk rocka i muzyki alternatywnej wspólnie z wielopokoleniową publicznością ponownie spotkają się, by razem stworzyć kolejną edycję legendarnego święta muzyki gitarowej. Tłumy melomanów z całej Polski ponownie przemierzać będą ulice niespełna 30-tysięcznego miasta w Wielkopolsce w drodze na słynne boiska przy ul. Maratońskiej.

Festiwal w Jarocinie swoją historią sięga lat 70. XX w. Dla muzyków te koncerty mają szczególne, a czasem nawet bardzo symboliczne znaczenie. To tutaj, na najstarszym festiwalu rockowym w kraju, narodziła się historia wielu z nich, dlatego w programie wydarzenia nie brakuje jubileuszy, a w koncertowych setlistach gości specjalnych i niespodzianek. Festiwal wyróżnia coś jeszcze – przez tych kilka letnich, lipcowych dni Jarocin jest muzyczną stolicą Polski, która nie tylko zaprasza melomanów na trzydniowe święto rocka w sercu miasta. Jarocin Festiwal to też liczne wydarzenia organizowane przez lokalne instytucje kultury oraz organizacje pozarządowe, w tym m.in. Jarocińskie Rytmy Młodych w miejscowym amfiteatrze i spotkania z artystami.

W ubiegłych latach na festiwalowych scenach wystąpili m.in. Soulfly, Nosowska, Agnieszka Chylińska, Tomek Lipiński + Goście, T.Love, Lech Janerka, Renata Przemyk, Moskwa, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, Oddział Zamknięty, Proletaryat, Voo Voo, Closterkeller, Illusion, Włochaty, KSU, Kult, Dżem, Dr Misio, Zalewski śpiewa Niemena, WaluśKraksaKryzys i wielu innych.

Organizatorem festiwalu jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Współorganizator wydarzenia jest Muzeum Regionalne w Jarocinie, a mecenasem Gmina Jarocin. Partnerzy Festiwalu to Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.