SOUL - Monika Urlik & Big Band w Radomiu

Bilety na koncert SOUL - Monika Urlik & Big Band w Radomiu - 23-06-2024

Koncert SOUL - Monika Urlik & Big Band w Radomiu

Monika Urlik

23.06.2024 18:00

Radom(Mazowieckie) - Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej


Kup bilet KupBilecik 18:00

Kup bilet Biletyna 18:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 7 miesięcy
Do wydarzenia 35 dni

Nina Simone, Aretha Franklin, Stevie Wonder, Earth, Wind & Fire, Whitney Houston - oni wszyscy uchodzą za największych w historii muzyki a łączy ich styl na polu którego zbudowali swoją wielkość – SOUL.

Koncert pt. SOUL to barwny wieczór z przebojami rozsławionymi przez divy, gwiazdy soulu i R&B. To także muzyczny hołd i wspomnienie Królowej Soulu: Arethy Franklin.

W ekscytującą podróż w świat muzyki SOUL zabierze Was wspaniała, charyzmatyczna, obdarzona zjawiskowym głosem i wrażliwością – Monika URLIK. Na scenie artystce towarzyszyć będzie 16-osobowa orkiestra Q-Artist Big Band p/k Lechosława Nowaka. W koncercie usłyszymy najpiękniejsze, niezapomniane i ponadczasowe przeboje w nowych, ciekawych aranżacjach, stylowych interpretacjach.

Przygotujcie się na dużą dawkę pozytywnej energii, pięknych emocji i wzruszeń!

Monika Urlik – wokalistka, skrzypaczka, dyrygent chóralny, kompozytorka, a także autorka tekstów. W swojej muzyce łączy soul, R&B i pop.

Wielokrotna uczestniczka muzycznych show The Voice Of Poland, Bitwa na Głosy oraz Festiwalu w Opolu, Top Trendy w Sopocie, Pepsi Vena Festiwal. W 2014 r. wydała debiutancki album studyjny, zatytułowany Nie wie nikt.

Wyrazisty głos, niezwykły talent i wrażliwość...

Lechosław Nowak – trębacz, dyrygent, 25 lat zawodowo związany z Filharmonią Kaliską i jej orkiestrą. Inicjator i lider Q-Artist Big Band.

Dyrygent i edukator muzyczny współpracujący z Filharmonią Kaliską, Filharmonią Częstochowską, Polską Filharmonią „Sinfonia Baltica” im. W. Kilara w Słupsku oraz Teatrem Muzycznym w Łodzi.