SILENT PLANET + THORNHILL + PALEDUSK | Warszawa

Bilety na koncert SILENT PLANET + THORNHILL + PALEDUSK | Warszawa - 20-03-2024

Koncert SILENT PLANET + THORNHILL + PALEDUSK | Warszawa

POLARIS

20.03.2024 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Proxima


UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

Drodzy! Niestety mamy dla Was bardzo przykry komunikat od Polaris. Ze względu na problemy w rodzinie zespołu grupa nie będzie w stanie wystąpić na jutrzejszym koncercie. Nie oznacza to jednak, że koncert się nie odbędzie, ponieważ 3 pozostałe ekipy wystąpią dla Was i zagrają pełne sety. Poniżej przeczytajcie oświadczenie od zespołu oraz możecie sprawdzić informacje dotyczące ewentualnych zwrotów.

Na początku września premierę miał trzeci w dorobku album Polaris - “Fatalism”, i praktycznie od razu stał się dowodem na to, jak ważny jest to zespół na dzisiejszej scenie metalcore’owej. W nieco ponad tydzień materiał wspiął się na szczyt australijskiej listy sprzedaży, co w połączeniu z praktycznie wyprzedaną trasą po swoim kraju oraz dążącymi w tym kierunku amerykańskimi datami świadczy o pozycji, na którą grupa pracowała od swojego debiutu “The Mortal Coil” z 2017 roku. Na nowej płycie grupa nie stara się wynaleźć koła na nowo, lecz wciąż jest to muzyka, za którą Polaris pokochało wielu. Melodyjny metalcore łączy się tu z emocjonalnymi, inteligentnymi tekstami, czego efektem jest świetnie skomponowany i brzmiący materiał.

W marcu sporo nowości usłyszymy również od amerykańskiego Silent Planet, którzy 3 listopada podzielili się ze światem swoim najnowszym, piątym w dorobku albumem “SUPERBLOOM”. Australijczycy z Thornhill promować będą swoją nieszablonową mieszankę metalcore’a z rockiem czy nawet alternatywą, co bardzo dobrze oddaje ich zeszłoroczny album “Heroine”. Wieczór otworzy japońska załoga Paledusk, która swoją siłę pokazuje na każdej możliwej płaszczyźnie - ich muzyka, koncerty czy nawet klipy świadczą tylko o tym, że formacja nie ogląda się za siebie i konsekwentnie obiera swoją własną drogę. 

POLARIS - FATALISM EU/UK TOUR 2024

Supports: SILENT PLANET, THORNHILL, PALEDUSK

20.03.2024

Warszawa, Proxima

18:00 DRZWI 

19:00 PALEDUSK

20:00 THORNHILL 

21:00 SILENT PLANET

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

---------------------------------------

Wpadaj na Instagram ➡ // bit.ly/Nasz-instagram

Polub nasz profil ➡ // bit.ly/Nasz--Facebook