berlioz (Live) w Warszawie

Bilety na koncert berlioz (Live) w Warszawie - 29-03-2024

Koncert berlioz (Live) w Warszawie

berlioz

29.03.2024 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Niebo


Kup bilet Eventim 20:00 - berlioz (Live)

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 33 dni
Gdy połączysz scenę jazzową z Wielkiej Brytanii z downtempo deep house, otrzymasz berlioz. Berlioz to nowy pseudonim producenta Teda Jaspera, i chociaż wydał tylko 8 utworów pod tym nowym alter ego, otworzyło to drzwi do rozkwitu jego onirycznej, pełnej duszy elektroniki. Te wyjątkowe brzmienia przyniosły mu uznanie ze strony Erykah Badu, wsparcie od BBCR1, Rinse, NTS, Reprezent i FIP, sprzedaż ponad 5000 winylowych kopii, ponad 6 milionów streamów miesięcznie i olbrzymie grono obserwujących w mediach społecznościowych - 394 tys. obserwujących na Instagramie i 286 tys. na TikToku, i to wszystko jako niezależny artysta, samodzielnie zarządzający swoją karierą i wydawnictwami.

Wraz z niedawno ogłoszoną trasą koncertową po Ameryce Północnej, berlioz będzie podróżował także po miastach Wielkiej Brytanii i Europy w 2024 roku, prezentując swoją muzykę na żywo fanom, którzy łączą się z jego sztuką.