Scream Inc. - Tribute to METALLICA by SCREAM INC. w Gdyni

Bilety na koncert Scream Inc. - Tribute to METALLICA by SCREAM INC. w Gdyni - 17-05-2024

Koncert Scream Inc. - Tribute to METALLICA by SCREAM INC. w Gdyni

Scream inc.

17.05.2024 20:30

Gdynia(Pomorskie) - Klub Ucho


Scream Inc., czyli jeden z najlepszych na świecie tribute bandów legendarnej Metalliki zagra kilka koncertów klubowych w Polsce. Tym razem grupa wystąpi bez orkiestry symfonicznej, tylko w klasycznym, czteroosobowym, czysto heavy-metalowym składzie.
Formacja znana jest z bardzo wiernego odtwarzania klimatu i twórczości kultowej grupy ze Stanów. Podczas koncertów będzie można usłyszeć wiele najważniejszych klasyków i hitów Metalliki z różnych albumów formacji, w oryginalnych aranżach, zagranych z energią i brzmieniem godnym kultowego statusu legendy z Los Angeles.

Wywodzący się z Kijowa Scream Inc. od 2008 roku kultywuje dziedzictwo zespołu, który ukształtował kilka pokoleń fanów muzyki metalowej. Ich kanał w serwisie YouTube został doceniony przez setki tysięcy fanów na całym świecie. Z roku na rok zespół gromadzi coraz większe tłumy na koncertach. Początkowo były to występy w Europie Wschodniej, a z biegiem czasu zespół zaczął podróżować po całym kontynencie odwiedzając na przykład Niemcy, Austrię, Czechy, Estonię, Grecję, Holandię, Portugalię, Hiszpanię, Ukrainę.
W ostatnim czasie Scream Inc. wielokrotnie występowali w Polsce i za granicą z orkiestrą symfoniczną, co czyni ich pierwszym tribute bandem Metalliki, który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M.


Zapowiada się zatem prawdziwa uczta dla fanów Metalliki oraz heavy, thrash i speed metalu!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl