Made in Warsaw - Tribute to Deep Purple + Jurek Styczyński (Dżem) w Nowym Dworze Mazowieckim

Bilety na koncert Made in Warsaw - Tribute to Deep Purple + Jurek Styczyński (Dżem) w Nowym Dworze Mazowieckim - 19-04-2024

Koncert Made in Warsaw - Tribute to Deep Purple + Jurek Styczyński (Dżem) w Nowym Dworze Mazowieckim

Made in Warsaw

19.04.2024 19:00

Nowy Dwór Mazowiecki(Mazowieckie) - Kasyno Oficerskie


Coś dla fanów cięższych brzmień \m/
Pierwszy rockowy koncert po remoncie w Kasynie Oficerskim!
Wystąpi zespół Made in Warsaw tribute to Deep Purple + Jurek Styczyński (Dżem)

W 1984 roku Deep Purple triumfalnie powrócili na rynek muzyczny w najsłynniejszym składzie, prezentując światu „Perfect Strangers" - płytę, która z miejsca stała się klasykiem, a utwór tytułowy - jednym z hymnów lat 80.

W 2024 zespół Made in Warsaw nawiązuje do tej rocznicy, zapraszając słuchaczy w podróż do tamtych chwil.

Wspomniemy nie tylko najciekawsze momenty tej kultowej płyty, ale zaprezentujemy także obszerny wybór z bogatej dyskografii zespołu - od początków z lat 60, poprzez największe przeboje z nieśmiertelnym „Smoke on the water" i „Black Night" na czele.

Gościnnie wystąpi niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej - Jurek Styczyński, gitarzysta zespołu Dżem

MADE IN WARSAW to czołowy polski „tribute band" Deep Purple, Whitesnake oraz Rainbow. Ponad 10 lat doświadczenia na scenach, setki koncertów zarówno klubowych jak i plenerowych. Koncerty zespołu to wulkan energii i emocji, prawdziwa podróż do lat 70 i 80. XX wieku, kiedy muzyka hard rockowa zdobywała szczyty popularności.
Zespól składa się z profesjonalnych muzyków doskonale czujących muzykę Deep Purple. A każdy, kto zna twórczość tego zespołu wie jak niełatwym zadaniem jest oddanie w pełni jej majestatu. To jednak nie tylko muzycy, ale również fani tej muzyki. Dlatego każdy koncert MiW jest inny – zabawa muzyką, muzyką i improwizacja wciągna w tę podróż publiczność. Często pojawiające się, spontaniczne cytaty z rozmaitych utworów powodują, że słuchacz co chwila jest pozytywnie zaskakiwany!