Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni - Don Vasyl i Gwaizdy Cygańskiej Pieśni - koncert z okazji Dnia Matki w Zawierciu

Bilety na koncert Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni - Don Vasyl i Gwaizdy Cygańskiej Pieśni - koncert z okazji Dnia Matki w Zawierciu - 14-05-2024

Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni - Don Vasyl i Gwaizdy Cygańskiej Pieśni - koncert z okazji Dnia Matki w Zawierciu

Don Vasyl

14.05.2024 18:00

Zawiercie(Śląskie) - MOK


Kup bilet KupBilecik 18:00

Kup bilet Biletyna 18:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 miesięcy
Do wydarzenia 25 dni

Zapraszamy państwa serdecznie na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu Don Vasyla z rodzinnym zespołem. Usłyszymy największe przeboje piosenkarza takie jak: "Jedno jest niebo dla wszystkich" , "Tańcz ze mną moje życie" , "Ja już wygrałem" i inne. Na scenie zabrzmią okraszone grą na skrzypcach i gitarach utalentowanych wnuków Don Vasyla takie hity cygańskie jak: "Ore, ore", "Zagraj mi piękny cyganie", "My cyganie" oraz wiele innych.

Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. "Roma", ponieważ trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła poszczycić się licznymi tourne po całym świecie, w tym koncerty w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii". Z biegiem czasu Don Vasyl odkrył i wypromował utalentowane cygańskie gwiazdy: Dziani, Wasyl Junior, Elza, Patrycja, Carmen, Tobi i wiele innych. Zmienia się zatem nazwa zespołu na Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy. Zespół w dalszym ciągu kultywuje tradycje artystyczne Romy.

Czas trwania koncertu: 80 minut.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl