Kaśka Sochacka + Ania Rusowicz w Poznaniu

Bilety na koncert Kaśka Sochacka + Ania Rusowicz w Poznaniu - 18-04-2024

Koncert Kaśka Sochacka + Ania Rusowicz w Poznaniu

Kaśka Sochacka , NEXT FEST Music Showcase & Conference

18.04.2024 19:00

Poznań(Wielkopolskie) - Plac Wolności


NEXT FEST Music Showcase & Conference w Poznaniu
18-20.04.2024


Debiutanci wśród gwiazd i gwiazdy wśród debiutantów, kilkanaście klubów, sceny plenerowe, koncerty, panele dyskusyjne, wydarzenia towarzyszące, warsztaty – wiosną tego roku Poznań był muzyczną stolicą Polski – tyglem łączącym muzykę i ludzi, emocje i wiedzę, wrażenia i doświadczenia. Tutaj skrzyżowały się drogi publiczności i delegatów – artystów, artystek, managerów, dziennikarzy, przedstawicieli wytwórni czy instytucji kultury – łącznie kilku tysięcy ludzi kochających muzykę. To wszystko powróci do stolicy Wielkopolski w 2024 r. Druga edycja NEXT FEST Music Showcase & Conference w Poznaniu odbędzie się między 18 a 20 kwietnia w nadchodzącym roku.

NEXT FEST od samego początku stawia na muzyczne trendy, networking branży, równość kultury, różnorodność programu i zaangażowanie społeczne w promowaniu utalentowanych osób poprzez łączenie twórców, przedstawicieli biznesu muzycznego oraz publiczności. Powstał z potrzeby integracji i chęci współpracy, dlatego m.in. debiutujący artyści i artystki mają szansę dzielić sceny z najbardziej rozpoznawalnymi postaciami rodzimej fonografii. Z kolei część konferencyjna pełni funkcję platformy do poznawania się, dzielenia się wiedzą, wymiany doświadczeń, analizy trendów i networkingu. Nie bez powodu wydarzenie odbywa się wiosną – wierzymy, że w ten jeden kwietniowy weekend w Poznaniu narodzi się wiele pomysłów i przyjaźni, a to wszystko między koncertami najciekawszych artystów i artystek w Polsce.

AKTUALIZACJA 12.12.2023:

Niezależny label Peleton Records jako pierwszy dołącza do wyjątkowego programu przeglądów wytwórni i agencji muzycznych na NEXT FEST Music Showcase & Conference 2024. W Poznaniu zaprezentują się cztery zespoły: Polish Ski Jumping, Meatballs, Jucha oraz Deadly Fire End. To zapowiedź pokazania zróżnicowanej oferty wybranych marek muzycznych na poznańskim wydarzeniu.

AKTUALIZACJA 14.12.2023:

Kolejne wytwórnie muzyczne dołączają do kwietniowego NEXT FEST 2024. Niezależna, muzyczna marka wspierająca młodych artystów – Niebieski Label – zaprezentuje swój showcase w Poznaniu. W programie Sara Kordowska, Kamil Kowalski, Pycorka i Na Wpół Ślepy Człowiek.

AKTUALIZACJA 15.12.2023:

NEXT FEST kontynuuje muzyczne kolaboracje! Łódzki zespół Martini Police zwyciężył w konkursie 33 Showcase – 33 Records. Niezależna wytwórnia 33 Records podpisała kontrakt płytowy z zespołem, któremu NEXT FEST zagwarantował miejsce w swoim programie. Sytuacja win-win otwiera nowe możliwości przed projektem muzycznym, który ma na koncie już trzy single.

AKTUALIZACJA 19.12.2023:

Jedyna i niepowtarzalna Małgorzata Ostrowska, czołowa polska basistka i kompozytorka, której talent i aspiracje celują w międzynarodowy sukces - Kasia Lins oraz wokalista i gitarzysta zespołu The Fruitcakes - Tomek Ziętek to tylko nieliczni nowoogłoszeni artyści NEXT FEST!

AKTUALIZACJA 11.01.2024:

NEXT FEST to miejsce do prezentacji najciekawszych zjawisk muzycznych w Polsce oraz wyjątkowych przeglądów niezależnych wytwórni w duchu box in the box. Do grona ogłoszonych showcase’ów dołącza Antena Krzyku. W ramach ich selekcji muzycznej na NEXT FEST zagrają Only Mess, Penthouse i Steve Martins. Swój program zaprezentują też zespoły z Peleton Records, Niebieskiego Labelu i 33 Records.

AKTUALIZACJA 23.01.2024:

Agora Muzyka dołącza do wytwórni płytowych, które podczas drugiej edycji NEXT FEST zaprezentują swój showcase. Jedna z największych polskich wytwórni płytowych dorzuca do festiwalowego line-upu: Chłodno, Lor i Maya. Koncerty już w kwietniu na poznańskich scenach!

AKTUALIZACJA 25.01.2024:

NEXT FEST Music Showcase & Conference nabiera rumieńców z każdym kolejnym ogłoszeniem. Do headlinerów festiwalu dołącza Vito Bambino!

AKTUALIZACJA 1.02.2024:


Kolejne wytwórnie muzyczne dołączają do kwietniowego NEXT FEST 2024. Niezależna muzyczna marka wspierająca młodych artystów – FONOBO Label – zaprezentuje swój showcase w Poznaniu. W programie Alicja, Hela, Przebiśniegi, the small town kids.

AKTUALIZACJA 12.03.2024:

Tymczasem zgodnie z tym, co mogliście przeczytać wyżej, skład tegorocznej edycji NEXT FEST Music Showcase & Conference 2024 został urozmaicony o gości z zagranicy! I nie mowy tu o delegatach przybywających do Poznania z rozmaitych krajów. Do składu imprezy dołączają artyści i artystki reprezentujące inne europejskie kraje. Wśród nich są zarówno doświadczone postacie, jak i obiecujący nowicjusze. Poznajcie ich!

AKTUALIZACJA 18.03.2024:

Dotarliśmy do jednego z najbardziej ekscytujących momentów. NEXT FEST Music Showcase & Conference przedstawia ostatnie ogłoszenie i tym samym oficjalnie zamyka skład tegorocznej edycji imprezy. Oznacza to, że od teraz znamy już wszystkich artystów_tki, których zobaczymy w kwietniu w Poznaniu.Powiązane