Dla Ciebie Mamo - koncert życzeń w Cieszynie


Wyjątkowy koncert "Dla Ciebie Mamo" - koncert życzeń, to prawdziwa muzyczna uczta z cenionymi przez publiczność utworami polskiej i światowej muzyki różnego gatunku. Podróżować będziemy aleją gwiazd, z przebojami które zapisały się złotymi literami na kartach muzyki.

- Wybitni artyści o unikatowych barwach głosu.
- Orkiestra.
- Utwory dedykowane mamom.
- Życzenia dla mamy czytane na scenie.

Artyści, którzy doskonale potrafią łączyć klasykę z rozrywką zaśpiewają utwory wybrane i zaaranżowane specjalnie na ten koncert. Usłyszymy między innymi: "Lubię wracać tam, gdzie byłem już", "Dla Ciebie Mamo", "Walc Barbary", "Dumka na dwa serca", "Nie dokazuj", 'Addagio", "You raise me up" i wiele innych pięknych melodii, aż cała sala zaśpiewa z nami. Przed koncertem zaprosimy Państwa do napisania życzeń (dla mamy, dla wszystkich mam, dla siebie jako mamy). Kartki z życzeniami umieścimy w magicznej kuli, a na koncercie losowo czytać będziemy napisane życzenia na scenie. Będzie to prawdziwy koncert życzeń.

Edyta Piasecka - solistka operowa i pedagog. Wielokrotnie nagradzana, w tym nagrodą "Gwiazda Wokalistyki", której repertuar obejmuje różne gatunki muzyczne. Artystka współpracująca między innymi z Operą Krakowską i Operą Narodową.

Emilia Zielińska - uznana solistka o ciepłym lirycznym głosie. Laureatka wielu festiwali operetkowych, która w swoim repertuarze posiada utwory estradowe i filmowe i musicalowe Artystka biorąca udział w projektach polskich i międzynarodowych.

Mariusz Adam Ruta - tenor młodego pokolenia, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Od wielu lat artysta, także koncertowy. Artysta projektu 10 Tenorów oraz Vincero.

Mirosław Niewiadomski - wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos o ciemnej barwie. Artysta z bogatym repertuarem muzyki różnego gatunku, solista projektu 10 Tenorów oraz Vincero. Autor własnych projektów muzycznych "Aleją Gwiazd", "Presley vs Sinatra". Współtwórca projektu "Love Story".

Orkiestra Arte Symfoniko
którą tworzy grono wybitnych instrumentalistów, a przewodzi im maestro Mieczysław Smyda - dyrygent, muzyk, menadżer, inicjator, autor i realizator wielu programów kulturalnych emitowanych w telewizji. Muzycy orkiestry mają w swoim dorobku zawodowym udział w wielu prestiżowych wydarzeniach kulturalnych.

Renata Brukiewicz - słowo. Organizatorka koncertu, menadżerka kultury, trenerka etykiety. Producentka tego projektu. Jedyna prowadząca w Polsce specjalistka od savoir vivre. Ceniona przez publiczność poza merytoryką, za styl i elegancję.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert "Dla Ciebie Mamo". Organizator zastrzega możliwość drobnych zmian w repertuarze, obsadach, terminach i formie wydarzenia.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl