Matylda / Łukasiewicz w Katowicach

Bilety na koncert Matylda / Łukasiewicz w Katowicach - 21-04-2024

Koncert Matylda / Łukasiewicz w Katowicach

Matylda Damięcka , Radek Łukasiewicz

21.04.2024 20:00

Katowice(Śląskie) - Kinoteatr RIALTO


W 2022 roku Matylda Damięcka i Radek Łukasiewicz współpracowali przy płycie „Rzeczy ostatnie” zespołu Polskie Znaki. Od tamtego czasu kontynuują współpracę, owocem czego są głośne single i płyta zapowiedziana na przełom 2023/2024.

Radka znamy doskonale z zespołów Pustki czy Bisz/Radex, ale także pisania dla innych m.in. Brodki, Artura Rojka, Piotra Zioły. Matylda to dobrze znana aktorka i rysowniczka z Instagrama, która konfrontuje odbiorców z często niewygodnymi tematami. W duecie Matylda Damięcka śpiewa i odpowiada za oprawę wizualną projektu, a Radek Łukasiewicz za produkcję. Debiutancki singiel „Matka” odbił się szerokim echem wśród polskiej publiczności i uzyskał już przeszło milion odsłuchań na platformach streamingowych. Zespół wypuścił również single „Mężczyźni”„Czuły barbarzyńca” ,,Zamknąć” ,,Nudny rok” i ,,Nie stało się nic”

Nadchodzący album, który zostanie zaprezentowany podczas koncertu, jest pełen historii, które dotykają kwestii życia kobiet i mężczyzn we współczesnym świecie. To opowieść o zwykłym życiu w niezwykłej formie.

Zespół Matylda/Łukasiewicz w składzie:

Matylda Damięcka

Radek Łukasiewicz

Kajetan Pietrzak

Matylda/Łukasiewicz
21 kwietnia 2024
Kinoteatr Rialto, Katowice
Godziny: 19:00 - otwarcie, 20:00 - start wydarzeniaPowiązane