Sekret Roxie w Warszawie

Bilety na koncert Sekret Roxie w Warszawie - 06-03-2024

Koncert Sekret Roxie w Warszawie

Roksana Węgiel

06.03.2024 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Niebo


Kup bilet Eventim 20:00 - Sekret Roxie

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 tygodni
Do wydarzenia 10 dni
Roxie Węgiel zdradza pierwszy sekret. Premierowy koncert już 6 marca w klubie Niebo!

„Sekret Roxie”, pod tą nazwą kryje się pierwszy, zgodny z osobistą wizją artystki, koncert Roksany Węgiel. Zwyciężczyni Eurowizji Junior oraz programu „Dance, Dance, Dance” przygotowała dla swoich odbiorców show muzyczno-taneczne, łącząc swoje obydwie pasje, sprawiając, że scena zapłonie! Premierowy koncert „Sekret Roxie” już 6 marca w warszawskim klubie Niebo.

„Sekret Roxie” to koncert, który odkryje wszystkie plany artystki na 2024 rok. Poza przebojami takimi jak „Miasto” czy „Łobuz”, na scenie pojawią się całkowicie nowe kompozycje Roxie. Wydarzenie uzupełni choreografia przygotowana specjalnie na koncert w klubie Niebo, oprawa wizualna wykorzystująca możliwości AI. Ale to nie wszystko! Na scenie dołączą do Roxie Węgiel muzyczni goście - kto? To na razie jej sekret. Sekret Roxie.

Na premierowy koncert zapraszają patroni medialni: RMF FM, RMF Maxx, WP oraz organizator DM Agency.Powiązane