Formacja Tango Para Todos - Tango to kobieta w Warszawie

Bilety na koncert Formacja Tango Para Todos - Tango to kobieta w Warszawie - 08-03-2024

Koncert Formacja Tango Para Todos - Tango to kobieta w Warszawie

Tango Para Todos

08.03.2024 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Arsus


Kup bilet Biletyna 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 12 dni

Formacja Tango Para Todos – powstała w 2013 r., jest pierwszą i jedyną w Polsce niezawodową grupą muzyczną, specjalizującą się w muzyce tangowej, składającą się z chóru i orkiestry. Ma w repertuarze tanga polskie i argentyńskie. Grupę tworzą pasjonaci tanga, którzy przeznaczają swój prywatny czas na przygotowywanie kolejnych utworów tangowych.

Misją Formacji Tango Para Todos jest popularyzowanie muzyki tangowej, zarówno polskiej, której przywracamy należne jej miejsce w polskiej kulturze, jak i argentyńskiej, która jeszcze nie jest zbyt dobrze znana w Polsce.

Formacja poprzez swoje działania sprawia, że muzyka tangowa staje się bliska każdemu. Stąd nazwa Formacji, bo „tango para todos” znaczy ”tango dla wszystkich”.

Formacja regularnie koncertuje, ma za sobą ponad 60 koncertów, a każdy z nich był bardzo ciepło przyjęty przez publiczność. Zwłaszcza seniorzy z wielką radością słuchają tang w wykonaniu Formacji, bo tango to muzyka czasów ich młodości.

Formacja Tango Para Todos działa przy Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie. W roku 2014 Formacja została objęta opieką impresaryjną Fundacji Partytura, instytucji, która wspiera rozwój kultury i sztuki. W 2016 r. Formacja Tango Para Todos wydała swoją pierwszą płytę CD, zatytułowaną „TANGO…”