NAMENA LALA // OS.SO | POLSKA Z OFFU w Warszawie

Bilety na koncert NAMENA LALA // OS.SO | POLSKA Z OFFU w Warszawie - 08-03-2024

Koncert NAMENA LALA // OS.SO | POLSKA Z OFFU w Warszawie

OS.SO , Namena Lala

08.03.2024 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Ośrodek Kultury Ochoty OKO


Kup bilet Biletyna 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 12 dni

POLSKA Z OFFU to zainicjowany przez Fundację DLA KONTRASTU kuratorski cykl koncertów w Ośrodku Kultury Ochoty, prezentujący niezależne polskie zespoły. W drugie piątki miesiąca przedstawiamy Wam po dwie kapele, szukając nowych gatunkowych inspiracji, zestawiając na scenie artystki i artystów nieoczywistych i wartych poznania!

Marcowa edycja wypada w wyjątkowym terminie, bo w sam Dzień Kobiet! Wobec tego nie moglibyśmy nie zaprosić najbardziej kobiecych projektów, jakie ostatnio trafiły w nasze serduszka i głośniki ❤️

NAMENA LALA | Wieczór otworzy solowy projekt krakowskiej singerki/songwriterki Nameny Lali! I kiedy mówimy, że solowy, literalnie mamy to na myśli: wszystkie piosenki oparte są wyłącznie na jej głosie, aranże budowane są na bieżąco przy pomocy loopera, składającego jej wokalizy z rozbudowane harmonijne kompozycje. Imponujący techniczny performans, do tego mądre, poetyckie teksty, wykonywane z niepowtarzalną wrażliwością - i mamy koncert doskonały!

OS.SO | Jubileuszowy rok Wisławy Szymborskiej przyniósł jeden niepowtarzalny projekt muzyczny: wokalistka OS.SO wydała oparty na poezji noblistki album “Zachwyt i rozpacz”, który w zjawiskowy sposób redefiniuje, czym może być piosenka poetycka. Avant-popowy materiał, w którym mocne syntezatorowe brzmienia przeplatają się z akustycznym instrumentarium, błyskotliwe rozwiązania kompozycyjne, doskonałe interpretacje emocjonalnych wierszy i klimat, klimat, jeszcze raz klimat! Ten koncert was porwie!

Bądźcie z nami w OKO do końca sezonu, czyli też 12 kwietnia i 10 maja; każda z tych dat to nowe fantastyczne muzyczne odkrycia!