Myslovitz - Wieczorami chłopcy wychodzą na ulicę - część druga | 25 lat Miłości w czasach popkultury w Gomunicach

Bilety na koncert Myslovitz - Wieczorami chłopcy wychodzą na ulicę - część druga | 25 lat Miłości w czasach popkultury w Gomunicach - 09-11-2024

Koncert Myslovitz - Wieczorami chłopcy wychodzą na ulicę - część druga | 25 lat Miłości w czasach popkultury w Gomunicach

Myslovitz

09.11.2024 20:00

Gomunice(Łódzkie) - Club Bogart


Kup bilet KupBilecik 20:00

Kup bilet Biletyna 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 258 dni

Zapraszamy na niezapomniane koncerty zespołu Myslovitz z okazji jubileuszu 25-lecia ikonicznego albumu "Miłość w czasach popkultury". To wyjątkowa okazja do przypomnienia sobie tej wybitnej płyty, która na stałe wpisała się w historię polskiej muzyki rockowej.

W 1999 roku świat usłyszał album, który wywindował zespół Myslovitz na szczyty popularności zarówno w kraju, jak i za granicą. Przeboje, takie jak "Długość dźwięku samotności", "Chłopcy", "Dla ciebie", "Kraków" czy "My", stały się nieodłączną częścią muzycznej kultury. W 2024 roku album został wznowiony z oryginalną okładką autorstwa Ryszarda Horowitza, a zespół Myslovitz wyruszy w trasę koncertową. Podczas występów zespół zagra cały album "Miłość w czasach popkultury", a także nowości i inne ważne utwory. Dołączcie do nas na koncertach w ramach trasy "25 lat Miłości w czasach popkultury". Czekają nas niezapomniane chwile muzycznych wspomnień!

Dla fanów Myslovitz to podróż sentymentalna, a dla nowego pokolenia - możliwość odkrycia i docenienia tych niezwykłych kompozycji. Teksty z albumu, choć niełatwe i głęboko osadzone w literaturze, stały się integralną częścią polskiej kultury muzycznej i literackiej.

Uwaga! Zapraszamy na drugą część trasy! W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertami Myslovitz "25 lat miłości w czasach popkultury" rozszerzamy trasę o dodatkowe miasta. Wszystkich zainteresowanych, którzy nie mają jeszcze swoich biletów, zapraszamy do zapoznania się z repertuarem koncertów "Myslovitz - 25 lat miłości w czasach popkultury - część druga".

Time table:
18:30 - otwarcie drzwi
20:00 - start koncertu

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane