Wszystkiego Najlepszego w Arendzie! w Będzinie

Bilety na koncert Wszystkiego Najlepszego w Arendzie! w Będzinie - 05-07-2024

Koncert Wszystkiego Najlepszego w Arendzie! w Będzinie

Wszystkiego Najlepszego

05.07.2024 20:00

Będzin(Śląskie) - Arenda - Lochy Zamkowe


Kup bilet KupBilecik 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 82 dni

Koncert w ramach cyklu Zamkowe Granie 2024!


Zespół "Wszystkiego Najlepszego" to grupa tworząca i wykonująca własne piosenki z klimatu Krainy Łagodności, piosenki poetyckiej, poezji śpiewanej i ballady w większości nadające się do wspólnego śpiewania. Takie piosenki jak "Taradajka", "Jesienne oczekiwanie" i wiele innych odnaleźć można w wielu śpiewniczkach. "Wszystkiego Najlepszego" powstał lata temu i wyśpiewał wiele głównych nagród na najważniejszych festiwalach piosenki turystycznej, przeglądach poezji śpiewanej czy piosenki studenckiej m.in. kilkakrotnie na Yapie, Bakcynaliach w Lublinie, na Danielce , na Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie, na Bazunie, Krakowskim Festiwalu Studenckim i wielu innych. Po latach przerwy zespół wrócił wydając w 2017 roku płytę "Na przekór przyszłej Korekcie", tworzy nowe piosenki i koncertuje. W 2019 zespół wydał płytę "Wygnani Poeci" a teraz wydaje trzecią płytę "Małe miasteczka".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl