CRADLE OF FILTH we Wrocławiu

Bilety na koncert CRADLE OF FILTH we Wrocławiu - 05-08-2024

Koncert CRADLE OF FILTH we Wrocławiu

Cradle of FiltH

05.08.2024 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Centrum Koncertowe A2


Kup bilet Biletomat 20:00 - Standard

Kup bilet Ticketmaster 20:00 - Cradle Of Filth, Special Guest: Butcher Babies, Support: Ignea

Kup bilet Eventim 20:00 - CRADLE OF FILTH

Kup bilet eBilet 20:00 - CRADLE OF FILTH + BUTCHER BABIES

Kup bilet GoingApp 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 75 dni
3 koncerty Cradle Of Filth w naszym kraju to chyba dla Was za mało, więc co powiecie na dogrywkę? Dani Filth i załoga latem wystąpią w Polsce dwukrotnie - 5 sierpnia we wrocławskim A2 i dzień później w katowickim P23, w obu przypadkach w towarzystwie amerykańskiego Butcher Babies oraz ukraińskiego Ignea!

Cradle Of Filth to zespół-instytucja w świecie ekstremalnego metalu i bez wątpienia jeden z najważniejszych reprezentantów gatunku rodem z Wysp Brytyjskich. Styl dowodzonej przez Daniego Filth’a, założonej w 1991 roku grupy na początku opierał się na black metalu. W późniejszych latach działalności, poprzez dorzucenie wpływów zaczerpniętych z metalu gotyckiego i symfonicznego, muzyka Cradle Of Filth zyskała bardziej komercyjny charakter, co poskutkowało miejscem na międzynarodowych listach przebojów przy okazji albumów “Damnation and a Day” (2003), “Thornography” (2006), “Hammer Of The Witches” (2015), czy “Existence is Futile” (2021). W kwietniu zeszłego roku ukazała się “Trouble and Their Double Lives” - płyta koncertowa oraz pierwszy materiał formacji wydany we współpracy z Napalm Records, na którym znalazły się również dwa premierowe utwory - “She is a Fire” oraz “Demon Prince Regent”.

Butcher Babies to przede wszystkim niesamowita energia, za pomocą której zespół podbija światowe sceny już od ponad dekady. Ich pierwsze dwa albumy plasowały się w TOP 5 kilku billboardowych notowań, grali trasy z Megadeth, Robem Zombie, Marylinem Mansonem Five Finger Death Punch, Danzigiem oraz na największych festiwalach, takich jak np. Download, Hellfest, Knotfest, a nawet wystąpili w netfixowskim hicie “Slasher” oraz w filmie “Alleluia!: The Devil’s Carnival”. W zeszłym roku formacja podzieliła się z fanami podwójnym albumem “Eye for an Eye … / … Till the World’s Blind”.

Skład koncertów zamyka melodyjno-metalowy kwintet Ignea. Podopieczni Napalm Records w zeszłym roku wydali świetnie przyjęty album “Dreams of Lands Unseen”, na którym umiejętnie łączą ciężkie riffy z elementami symfonicznego i progresywnego metalu, muzyki elektronicznej oraz folku. Jak na żywo prezentuje się jeden z najważniejszych ukraińskich zespołów metalowych ostatnich lat? Ignea odpowie Wam za pomocą dopracowanego i wciągającego show podczas dwóch sierpniowych wieczorów u boku Cradle of Filth i Butcher Babies!Powiązane