Santander Letnie Brzmienia 2024: WARSZAWA - KARNET

Bilety na koncert Santander Letnie Brzmienia 2024: WARSZAWA - KARNET - 09-08-2024

Koncert Santander Letnie Brzmienia 2024: WARSZAWA - KARNET

Letnie Brzmienia

09.08.2024 17:01

Warszawa(Mazowieckie) - Tor Służewiec


Kup bilet Eventim 17:01 - Santander Letnie Brzmienia 2024: WARSZAWA - KARNET

Kup bilet Eventim 17:00 - Santander Letnie Brzmienia 2024: WARSZAWA - DZIEŃ 1

Kup bilet Eventim 17:01 - Santander Letnie Brzmienia 2024: WARSZAWA - KARNET

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 4 miesięcy
Do wydarzenia 15 dni
Poznaj gwiazdy Santander Letnie Brzmienia 2024! To oni zagrają na festiwalu!

Plejada polskich artystek i artystów wyrusza w lipcu w festiwalową trasę Santander Letnie Brzmienia 2024. Tegoroczna edycja dotrze do 6 miast, nowych lokalizacji, a podczas 12 festiwalowych dni odbędzie się ponad 100 koncertów! Festiwal zawita do Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Łodzi i Poznania oraz powróci do Katowic. W line-upie solowe koncerty najpopularniejszych polskich artystów i wyjątkowe projekty specjalne. Zagra m.in. Daria Zawiałow, Mrozu, Vito Bambino, Artur Rojek, Kacperczyk, Kaśka Sochacka, Kortez, LemON i Poluzjanci.

Od pierwszego weekendu lipca do końca sierpnia Santander Letnie Brzmienia zapraszają w podróż przez różne gatunki muzyczne – od popu i rocka, muzykę doskonale znaną z rozgłośni radiowych, po brzmienia bardziej alternatywne.

Na scenie pojawi się najpopularniejsza dziewczyna pop w kraju, Daria Zawiałow, której najnowsza studyjna płyta bije rekordy popularności, świętujący 15-lecie kariery artystycznej Mrozu, dla którego będzie to kolejne lato z Santander Letnie Brzmienia oraz mogący pochwalić się, aż ośmioma nominacjami do nagrody Fryderyk 2024 za album „Pracownia”, Vito Bambino. Powraca też wyjątkowy projekt specjalny BABIE LATO, z nowym składem i świeżą energią.

Po przerwie, na Santander Letnie Brzmienia wraca Artur Rojek, który przygotowuje się do wydania nowej płyty, jaką zwiastuje singiel „Odrobinę więcej”. Po raz pierwszy w festiwalowej formule wydarzenia będzie można posłuchać Korteza, który wydał w ubiegłym roku album „Naucz mnie tańczyć” oraz IGO, jednego z najbardziej charakterystycznych głosów na polskiej scenie.

Santander Letnie Brzmienia to też muzyka artystów i artystek, dla których koncertowe lato to od lat udział w tym wydarzeniu. W tym roku ponownie zagra Zalewski, pracujący właśnie nad nowym studyjnym albumem, zespół LemON, który jesienią wydał album „PIATKA” oraz Kacperczyk, których płyta „Pokolenie Końca Świata” podbiła serca publiczności. Autorka jednego z największych przebojów 2023 roku, singla „Madison”, Kaśka Sochacka oraz gwiazdy zeszłorocznej edycji festiwalu Nosowska, Natalia Kukulska, Zalia i Daria ze Śląska również pojawią się w line-upie festiwalu. Uczestnicy i uczestniczki Santander Letnie Brzmienia będą też mogli przenieść się do „Erotika Era” z Mery Spolsky, posłuchać na żywo najnowszych utworów Margaret z albumu „Cekiny i siniaki” oraz potańczyć w rytm muzyki Rosalie., Bartka Królika i powzruszać się słuchając Rubensa i Dawida Tyszkowskiego.

Z myślą o nowej edycji festiwalu Natalia Przybysz przygotowała projekt specjalny, o którym opowie już w najbliższych tygodniach. Premierowo zagrają też Poluzjanci pracujący nad nową, czwartą płytą oraz Lordofon, których brzmienie publiczność może kojarzyć z elementami muzyki gitarowej i Sorry Boys z ujmującą Belą Komoszyńską wyśpiewującą przebojowe „Absolutnie, absolutnie”.

Koncerty będą wzbogacone specjalnymi i interaktywnymi wydarzeniami dla publiczności. Nie zabraknie również strefy warsztatowej i chilloutowej dającej okazje do twórczej zabawy. Spotkajmy się, posłuchajmy najlepszej polskiej muzyki, przetańczmy letnie wieczory w doskonałej atmosferze.

HARMONOGRAM TRASY FESTIWALOWEJ SANTANDER LETNIE BRZMIENIA 2024
KRAKÓW / 5-6.07 / Parkowa
WROCŁAW / 12-13.07 / Pola Marsowe
KATOWICE / 26-27.07 / Strefa Kultury
WARSZAWA / 9-10.08 / Tor Służewiec
ŁÓDŹ / 16-17.08 / Miejski Skwer na Lutomierskiej
POZNAŃ / 30-31.08 / Park Cytadela

Więcej informacji na stronie TUTAJ.

Organizatorem festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2024 jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Eventim, Tor Służewiec i Miasto Katowice. Patroni medialni: RMF FM, Zwierciadło, Elle, Onet. Sponsor główny: Somersby. Sponsor tytularny: Santander Bank Polska.