Wszystkiego Najlepszego w Poznaniu

Bilety na koncert Wszystkiego Najlepszego w Poznaniu - 10-05-2024

Koncert Wszystkiego Najlepszego w Poznaniu

Wszystkiego Najlepszego

10.05.2024 19:00

Poznań(Wielkopolskie) - Klub Krąg


Zespół "Wszystkiego Najlepszego" to grupa tworząca i wykonująca własne piosenki z klimatu Krainy Łagodności, piosenki poetyckiej, ballady i folku. Takie piosenki jak "Taradajka", "Jesienne oczekiwanie", "Łapka niedźwiadka",” Aniołowie Biali” i wiele innych, odnaleźć można w wielu śpiewnikach.
"Wszystkiego Najlepszego" powstał lata temu i wyśpiewał wiele głównych nagród na najważniejszych festiwalach piosenki, przeglądach piosenki poetyckiej i ballady m.in. kilkakrotnie na Yapie, Bakcynaliach, na Danielce, na Giełdzie Piosenki w Szklarskiej Porębie, na Bazunie, Krakowskim Festiwalu Studenckim i wielu innych.
Po latach przerwy zespół wrócił wydając w 2017 roku płytę "Na przekór przyszłej korekcie", tworzy nowe piosenki i intensywnie koncertuje. W 2019 ukazała się kolejna płyta zespołu "Wygnani Poeci" , a w marcu 2023 światło dzienne ujrzał trzeci album "Małe miasteczka". Autorami większości tekstów są zaprzyjaźnieni twórcy: Krystyna Bernd, Aleksandra Bacińska, Krzysztof Kasperczyk oraz założyciel zespołu i autor muzyki Maciej Rzeźnikowski. Cechą charakterystyczną zespołu jest wielogłos, dopracowane aranżacje, melodyjne kompozycje oraz poruszające teksty.
Zapraszamy na koncert! Wspólne śpiewanie jest szczęściem!