Vix.N - Miedwiańskie Flow! '24 - koncert w Morzyczynie

Bilety na koncert Vix.N - Miedwiańskie Flow! '24 - koncert w Morzyczynie - 09-08-2024

Vix.N - Miedwiańskie Flow! '24 - koncert w Morzyczynie

Vix.N

09.08.2024 19:00

Morzyczyn(Zachodniopomorskie) - Amfiteatr


Kup bilet KupBilecik 19:00

Kup bilet Biletyna 19:00

Kup bilet Biletomat 19:00 - Bilet wstępu

Kup bilet eBilet 19:00 - Vix.N i Goście - "Miedwiańskie Flow!" '24

Kup bilet GoingApp 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 tygodni
Do wydarzenia 108 dni

Zapraszamy na kolejną edycję "Miedwiańskiego Flow!" Serdecznie zapraszamy nad malownicze Jezioro Miedwie do jeszcze bardziej malowniczego Amfiteatru w Morzyczynie na jedyny wakacyjny koncert VIX.N w województwie zachodniopomorskim w 2024r.! Usłyszymy wszystkie największe hity Vixena! Będą niespodzianki, będą goście, będą konkursy, będzie genialne flow oraz wszystko co potrzebne na dobrym letnim koncercie.


Vix.N jest jednym z najdłużej tworzących aktualnie raperów na polskim rynku (wydał 21 płyt!). Zaczął w 2001 roku, a pierwsze mixtape'y wydawał sześć lat później. Uczestniczył w pierwszej edycji Młodych Wilków Popkillera i aktualnie uwielbia mieszać style muzyczne. Najbardziej zbliżył się do country rapu i melodyjnych, nieco melancholijnych ballad. Na koncie ma platynową płytę za singiel "Romantyczna Miłość" z udziałem Mery Spolsky, platynową płytę za singiel "Melodio", platynową płytę za singiel "Lucky Striker" oraz złotą płytę za album "Blindbox" otrzymaną w marcu 2024! Wydał mnóstwo hitów, takich jak np. "Lucky Striker", "Falala", "Olbrzymy", "No Name", "Kawałek serca", "Melodio", "Romantyczna miłość", "Kataryniarz", "Jakby nikt nie patrzył", "Droga" czy najnowszy hit pt. "Ne Rozumiju". Tworzy regularnie z takimi Artystami jak np. Opał, Kubańczyk, Fokus, Rahim, Peja, Abradab, VNM, Bonson, Gedz, Pokahontaz, Tede, Zeus, B.R.O., KaeN, Filipek czy Mery Spolsky.

 
W trakcie miedwiańskiego koncertu VIX.N wystąpi z całym zespołem!


Harmonogram: 09.08.2024

18.00 - otwarcie bram

19.00 - Gość 1 - koncert

19.30. - Gość 2 - koncert

20.00. - Vix.N - koncert


Bilety:

I pula - przedsprzedaż - 79,00 PLN

II pula - regularna - 89,00 PLN

III pula - regularna - 99,00 PLN

W dniu koncertu - 120,00 PLN

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl