Santander Letnie Brzmienia 2024: WARSZAWA - DZIEŃ 1

Bilety na koncert Santander Letnie Brzmienia 2024: WARSZAWA - DZIEŃ 1 - 09-08-2024

Koncert Santander Letnie Brzmienia 2024: WARSZAWA - DZIEŃ 1

Łąki Łan , Sorry Boys , Artur Rojek , DARIA ZAWIAŁOW , LemON , Brodka , Margaret , Mery Spolsky , Babie Lato , Rosalie , Bela Komoszyńska , Igo , Vito Bambino , Letnie Brzmienia

09.08.2024 17:00

Warszawa(Mazowieckie) - Tor Służewiec


Kup bilet Eventim 17:01 - Santander Letnie Brzmienia 2024: WARSZAWA - KARNET

Kup bilet Eventim 17:00 - Santander Letnie Brzmienia 2024: WARSZAWA - DZIEŃ 1

Kup bilet Eventim 17:01 - Santander Letnie Brzmienia 2024: WARSZAWA - KARNET

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 79 dni
Poznaj gwiazdy Santander Letnie Brzmienia 2024! To oni zagrają na festiwalu!

Plejada polskich artystek i artystów wyrusza w lipcu w festiwalową trasę Santander Letnie Brzmienia 2024. Tegoroczna edycja dotrze do 6 miast, nowych lokalizacji, a podczas 12 festiwalowych dni odbędzie się ponad 100 koncertów! Festiwal zawita do Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Łodzi i Poznania oraz powróci do Katowic. W line-upie solowe koncerty najpopularniejszych polskich artystów i wyjątkowe projekty specjalne. Zagra m.in. Daria Zawiałow, Vito Bambino, Nosowska, Artur Rojek i Łąki Łan oraz projekt specjalny BABIE LATO.


Od pierwszego weekendu lipca do końca sierpnia Santander Letnie Brzmienia zapraszają w podróż przez różne gatunki muzyczne – od popu i rocka, muzykę doskonale znaną z rozgłośni radiowych, po brzmienia bardziej alternatywne.

Na scenie pojawi się najpopularniejsza dziewczyna pop w kraju, Daria Zawiałow, której najnowsza studyjna płyta bije rekordy popularności, mogący pochwalić się, aż ośmioma nominacjami do nagrody Fryderyk 2024 za album „Pracownia”, Vito Bambino. Powraca też wyjątkowy projekt specjalny BABIE LATO w składzie Brodka, Margaret i Rosalie.

Po przerwie, na Santander Letnie Brzmienia wraca Artur Rojek, który przygotowuje się do wydania nowej płyty, jaką zwiastuje singiel „Odrobinę więcej”. Po raz pierwszy w festiwalowej formule wydarzenia będzie można posłuchać IGO, jednego z najbardziej charakterystycznych głosów na polskiej scenie.

Santander Letnie Brzmienia to też muzyka artystów i artystek, dla których koncertowe lato to od lat udział w tym wydarzeniu. W tym roku ponownie zagra zespół LemON oraz Mery Spolsky. Premierowo zagrają wracający na scenę Łąki Łan oraz Sorry Boys z ujmującą Belą Komoszyńską wyśpiewującą przebojowe „Absolutnie, absolutnie”.

Koncerty będą wzbogacone specjalnymi i interaktywnymi wydarzeniami dla publiczności. Nie zabraknie również strefy warsztatowej i chilloutowej dającej okazje do twórczej zabawy. Spotkajmy się, posłuchajmy najlepszej polskiej muzyki, przetańczmy letnie wieczory w doskonałej atmosferze.

HARMONOGRAM TRASY FESTIWALOWEJ SANTANDER LETNIE BRZMIENIA 2024
KRAKÓW / 5-6.07 / Parkowa
WROCŁAW / 12-13.07 / Pola Marsowe
KATOWICE / 26-27.07 / Strefa Kultury
WARSZAWA / 9-10.08 / Tor Służewiec
ŁÓDŹ / 16-17.08 / Miejski Skwer na Lutomierskiej
POZNAŃ / 30-31.08 / Park Cytadela

Więcej informacji na stronie TUTAJ.

Organizatorem festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2024 jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Eventim, Tor Służewiec, Urząd Miasta Łódź i Miasto Katowice. Patroni medialni: RMF FM, Zwierciadło, Elle, Onet. Sponsor główny: Somersby. Sponsor tytularny: Santander Bank Polska.