KAZ BAŁAGANE X BACARDI X HOTSPOT we Wrocławiu

Bilety na koncert KAZ BAŁAGANE X BACARDI X HOTSPOT we Wrocławiu - 21-06-2024

Koncert KAZ BAŁAGANE X BACARDI X HOTSPOT we Wrocławiu

Kaz Bałagane

21.06.2024 20:30

Wrocław(Dolnośląskie) - HotSpot


Kup bilet Biletomat 20:30 - STANDARD

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 33 dni

Kaz Bałagane we Wrocławiu! 🔥

Kaz Bałagane, a właściwie Jacek Świtalski to polski raper i producent muzyczny pochodzący z Warszawy. Jego wcześniejszym pseudonimem artystycznym był Kaz A.K.A Bałagane, który został później uproszczony. Swoją karierę rozpoczął od działalności jako producent i pierwszym utworem jego produkcji (2009 rok) był Kolor, gdzie wystąpił gościnnie najpopularniejszy wówczas raper, O.S.T.R.

Jako muzyk znany jest z bitów w klimacie trapu oraz cloudu. Na polskiej scenie muzycznej wyróżnia się przede wszystkim oryginalnymi tekstami, które mimo, że wydają się zabawne, skrywają w sobie głębszy i bardziej wartościowy przekaz. Kaz Bałagane ma wyróżniającą się barwę głosu i godną pozazdroszczenia charyzmę, dzięki której zaskarbił sobie serca fanów.

Kaz Bałagane pojawi się na naszej scenie już w czerwcu. Widzimy się!

▪️piątek 21.06.2024

▪️otwarcie bram: 19:00 / start 20:30

▫️I pula: 79 pln

▫️II pula: 89 pln

▫️III pula: 99 pln

▫️Bramka: 110 pln

▪️Wrocław | HotSpot

▪️nie przegap żadnego wydarzenia, obserwuj nas na IG: instagram.com/hotspot_beachbar/

➡️ OSOBY NIEPEŁNOLETNIE:

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie wyłącznie pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innego dorosłego opiekuna. Bilety wstępu należy nabyć zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu, z pisemnym oświadczeniem opiekuna prawnego na uczestnictwo w koncercie. Zgoda do pobrania: https://tinyurl.com/2p9fuzkd