DJ Premier | Warszawa

Bilety na koncert DJ Premier | Warszawa - 03-06-2024

Koncert DJ Premier | Warszawa

DJ Premier

03.06.2024 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Progresja Music Zone


Kup bilet Biletomat 20:00 - BILET WSTĘPU

Kup bilet Ticketmaster 20:00 - DJ Premier | Support: JWP

Kup bilet Eventim 20:00 - DJ PREMIER

Kup bilet GoingApp 20:00

Kup bilet eBilet 20:00 - DJ PREMIER

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 tygodni
Do wydarzenia 15 dni

3 czerwca warszawska Progresja wypełni się brooklińskim brzmieniem, a to wszystko za sprawą setu DJ Premiera, który zapowiada powrót do naszego kraju! Przed amerykańskim producentem wystąpi skład JWP.

DJ Premier to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej zasłużonych postaci w historii hip-hopu. Razem z Guru współtworzył kultowy skład Gang Starr oraz miał ogromny wpływ na brzmienie płyt takich artystów jak Nas, Jay Z, Snoop Dogg, Mos Def czy The Notorious B.I.G. Jego charakterystyczny styl, na który składają się idealnie zgrane ze sobą loopy, scratche i sample artystów jazzowych, soulowych czy funkowych, od lat utożsamiany jest z brzmieniem Brooklynu i oddaje jego klimat bardziej, niż jakikolwiek inny. Największy komercyjny sukces przyniosła mu współpraca z Christiną Aguilerą przy okazji albumu “Back To Basics”, na którym wyprodukował kilka kawałków, w tym przebój “Ain’t No Other Man”. Już 3 czerwca legendarny producent powróci do naszego kraju i zaprezentuje show, podczas którego usłyszymy jego najlepsze numery! 

Przed legendarnym producentem wystąpi zasłużony skład JWP. Choć na warszawskiej scenie hiphopowej są obecni praktycznie od początku jej istnienia, to szczególnie w ostatnich latach ekipa imponuje aktywnością. Solowe albumy Erosa, Kosiego, Łajzola i Siwersa, ostatni jak dotąd wspólny mixtape “Koledzy” (2020) oraz najnowszy singiel “Z NIMI” to dowody na to, że nie można mówić w ich przypadku o odcinaniu kuponów. Koniecznie meldujcie się w Progresji od samego początku, ominąć JWP na scenie po prostu nie wypada. 

DJ PREMIER

Support: JWP

3.06.2024

Warszawa,Progresja

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

---------------------------------------

Wpadaj na Instagram➡// bit.ly/Nasz-instagram

Polub nasz profil➡// bit.ly/Nasz--FacebookPowiązane