Orgasmatron - Tribute to Lemmy & Motorhead w Sosnowcu

Bilety na koncert Orgasmatron - Tribute to Lemmy & Motorhead w Sosnowcu - 14-06-2024

Koncert Orgasmatron - Tribute to Lemmy & Motorhead w Sosnowcu

Orgasmatron

14.06.2024 20:00

Sosnowiec(Śląskie) - Jazz Club KOMin


Kup bilet KupBilecik 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 0 dni

Już 14 czerwca 2024 roku będziecie mogli zobaczyć fenomenalną supergrupę:


Orgasmatron - grupa hołdująca twórczości Lemmyego Kilmistera i formacji Motörhead, złożona ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej. Na chwilę obecną zespół tworzą muzycy Acid Drinkers (Titus), Flapjack (Maciej Jahnz), Turbo (Wojciech Hoffman), Titus Tommy Gun (Michał Dolski), którzy sami o sobie powiedzieli: Zebraliśmy się w tak zacnym gronie, żeby pokłonić się gigantowi. Aby oddać hołd facetowi który z gatunku muzycznego, którym jest rock'n'roll, zrobił sobie sposób na życie. Zrobił to uczciwie szczerze i konsekwentnie. W normalnych warunkach ludzie potrafią uczcić swoich bohaterów minutą ciszy..., ale nie my i nie dzisiaj... i nie minutą ale kolejnymi godzinami Cholernego Łomotu!


Gość specjalny - CoverNostra. Kto z nas - maniaków ciężkich brzmień, nie lubi pobawić się przy najsłynniejszych numerach i nośnych nutach muzyki hard & heavy?! Jeśli tak samo, jak my, macie ochotę wspólnie poszaleć i pośpiewać najbardziej znane utwory światowych, a także naszych rodzimych Legend rocka i metalu, koniecznie musicie przyjść na ten koncert!


Komin Music Cafe - ul. Będzińska 65, Sosnowiec

14.06.2024

19:00 - Bramka

20:00 - Start imprezy


Bilety:

70zł - pierwsza pula (ilość ograniczona)

80zł - druga pula

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl