Aktualności

06-07-2017-00:21:15

Dlaczego Tupac rzucił Madonnę

Udostępnij! Tweetnij!

Do mediów trafił list, w którym Tupac wytłumaczył, dlaczego przestał się spotykać z Madonną.

Tupac fot. Universal Music Polska

W posiadanie ręcznie napisanego listu wszedł serwis TMZ. Raper napisał go w więzieniu. Wyjaśnił w nim wokalistce, że przestał się z nią umawiać, by dbać o swój wizerunek. - Jeśli ciebie widzą z czarnym mężczyzną, nie komplikuje to twojej kariery, wręcz przeciwnie, sprawiasz wrażenie otwartej i ciekawej - napisał. - Dla mnie, przynajmniej tak jak to wcześniej widziałem, musiałem być wierny swemu wizerunkowi. Nie mogłem zawieść połowy ludzi, dzięki którym stałem się tym, kim myślałem, że byłem.

List trafi na aukcję, która odbędzie się między 19 a 28 lipca w Gotta Have Rock and Roll. Licytacja zaczyna się od 100 tysięcy dolarów.

Tupac sprzedał 75 milionów płyt na całym świecie. Jego wydawnictwa "All Eyez on Me" i "Greatest Hits" są wśród najlepiej sprzedających się w Stanach Zjednoczonych. Był twórcą przeboju "California Love" z Dr. Dre i Rogerem Troutmanem. Legendarny raper zagrał m.in. w filmach "Juice", "Nad obręczą", "Bullet", "Klincz" oraz "Gangsterskie porachunki".

Shakur został zastrzelony 13 września 1996 roku w Las Vegas. Według śledztwa przeprowadzonego przez gazetę "Los Angeles Times", morderca został wynajęty przez Notoriousa B.I.G.-a.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: madonna