Aktualności

19-07-2017-13:33:36

Madonna blokuje aukcję listy Tupaca

Udostępnij! Tweetnij!

Madonna nie chce dopuścić do sprzedaży listu, w którym Tupac wyjaśnia, dlaczego z nią zerwał.

Madonna fot. Warner Music Poland

Raper napisał list w więzieniu. Twórca "All Eyez on Me" wyjawił w nim wokalistce, że przestał się z nią umawiać, by dbać o swój wizerunek. - Jeśli ciebie widzą z czarnym mężczyzną, nie komplikuje to twojej kariery, wręcz przeciwnie, sprawiasz wrażenie otwartej i ciekawej - napisał. - Dla mnie, przynajmniej tak jak to wcześniej widziałem, musiałem być wierny swemu wizerunkowi. Nie mogłem zawieść połowy ludzi, dzięki którym stałem się tym, kim myślałem, że byłem.

Odręcznie napisany list miał zostać sprzedany na aukcji, ale Madonna wstrzymała licytację Gotta Have It Collectibles. Po wniosku gwiazdy sąd tymczasowo zamroził sprzedaż łącznie 20 przedmiotów, w tym bielizny, książeczki czekowej, szczotki do włosów, osobistych zdjęć, rzeczonego listu oraz notatki, w której Madonna powiedziała o Whitney Houston, że jest okropnie przeciętna.

Aukcja, na której znajdzie się i tak 100 pamiątek po Madonnie, odbędzie się dziś, 19 lipca.

Piosenkarka i hiphopowy artysta spotykali się przez 3 lata.

Madonna wydała trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer", "Vogue", "Take A Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: madonna