Aktualności

23-08-2017-20:31:00

Cugowscy z teledyskiem do hymnu na Mistrzostwa Europy siatkarzy!Cugowscy zaprezentowali teledysk do piosenki "Gra o wszystko" będącej hymnem rozpoczynających się w tym tygodniu Mistrzostwa Europy siatkarzy. Muzycy zaprezentują utwór na żywo podczas inauguracji mistrzostw.

Kadr z teledysku

Autorem tekstu do piosenki "Gra o wszystko" jest Wojciech Byrski, zaś za muzykę odpowiada Piotr Cugowski. Utwór znajdzie się na reedycji wydanej w ubiegłym roku płyty "Zaklęty krąg".

"Jest nam bardzo miło, że możemy brać w tym udział od strony muzycznej. Będziemy trzymać kciuki za naszych", powiedział Piotr Cugowski.

Piosenka rozbrzmi nie tylko  24 sierpnia, podczas Ceremonii Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 na  PGE Narodowym w Warszawie, ale także 3 września w krakowskiej TAURON Arenie, gdzie odbędzie się ceremonia zamknięcia turnieju.

Cugowscy wyruszą w dużą trasę koncertową po Polsce z końcem tego roku. Będzie ich można zobaczyć w największych halach w naszym kraju. Szczegóły są dostępne tutaj.

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Podziel się na facebooku!

TAGI: Cugowscy