Aktualności

05-10-2017-12:19:36

Jennifer Lopez odwołuje koncerty w Las Vegas

Udostępnij! Tweetnij!

Jennifer Lopez zrezygnowała z występów w Las Vegas, które miała zaplanowane na ten tydzień.

Jennifer Lopez fot. UIP

W obliczu niedawnej tragedii, artystka postanowiła odwołać koncerty, które miały odbyć się 4,5,6 i 7 października w AXIS at Planet Hollywood Resort & Casino. Występy miały być częścią show "Jennifer Lopez: All I Have".

- Jennifer pękło serce na wieść o tej bezsensownej tragedii - powiedział rzecznik gwiazdy. - Jej myśli i modlitwy są z ofiarami i ich rodzinami.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, np.

" target="_blank">Instagramu, Lopez zachęcała mieszkańców Nevady do oddawania krwi.

Lopez pracuje obecnie nad nową, hiszpańską płytą. Poznaliśmy już numer "Ni Tu Ni Yo", który wyprodukował były mąż wokalistki, Marc Anthony. Nagranie wraz z teledyskiem można sprawdzić tutaj.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje "If You Had My Love", "I'm Real", "On the Floor", "Jenny from the Block", "Play" czy "All I Have". Dyskografię Amerykanki zamyka album "A.K.A.", który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Uwikłana", w Polsce emitowanym na TV Puls. Amerykanka potwierdziła też udział w romantycznej komedii "Second Act".
Udostępnij! Tweetnij!