Aktualności

12-10-2017-16:07:00

Kasia Nosowska rozwiewa wątpliwości. HEY zawiesza działalność

Udostępnij! Tweetnij!

Od dnia ogłoszenia informacji o tegorocznej trasie koncertowej zespołu HEY nazwanej FAYRANT Tour fani zastanawiali się, czy za nazwą nie stoi faktyczny koniec zespołu. W najnowszym wywiadzie Nosowska odniosła się do tych przypuszczeń.

Artystka udzieliła wywiadu magazynowi "Zwierciadło", gdzie przyznała, że nazwa trasy nie została wybrana przez przypadek.

"Nazwę wybraliśmy nie bez powodu, żeby nie dramatyzować, ale rzeczywiście chodzi o zawieszenie działalności. Zespół Hey będzie do zobaczenia tylko na tej trasie, a potem już nie. Podjęliśmy decyzję, że najwyższa pora dać odpocząć od nas ludziom". Dodała również: "Jesteśmy wszyscy w zespole już w tym wieku, że to chyba ostatni moment, żeby poczuć, jak to jest ryzykować. Dowiedzieć się, kim jesteśmy bez tego projektu".

Nosowska podkreśla jednak, próbując uspokoić fanów, że zawieszenie działalności nie oznacza końca zespołu. "Nie twierdzę, że to jest definitywny koniec. Po prostu nie wiemy, ile to potrwa. Na pewno nie wrócimy za pół roku, rok, i to nie chwyt marketingowy."

O przyszłości HEY rozmawiano także przy okazji wizyty w Open FM. Materiał można znaleźć tutaj.

Trasie koncertowej FAYRANT Tour będzie towarzyszyło wydanie specjalnej płyty, która ukaże się już 27 października.

"Hey CDN" to dwupłytowy jubileuszowy album zawierający największe przeboje zespołu, wszystkie, nawet najstarsze, piosenki zostały nagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu. 

Szczegóły, informacje o biletach i datach koncertów FAYRANT Tour można znaleźć tutaj.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!